Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Stel zilveren kandelaars 53
Stel zilveren kandelaars
Startprijs 200 EUR
Friese staartklok, circa 1800. 3574
Friese staartklok, circa 1800.
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Franse wandklok, 19e eeuw. 3568
Franse wandklok, 19e eeuw.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Zilveren bonbonmandje + bonbonniere op zilv. voet 271
Zilveren bonbonmandje + bonbonniere op zilv. voet

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antiek zilveren knottenkistje 47
Antiek zilveren knottenkistje

Resultaat:

200 EUR

Zilveren ronde koekdoos met voorstelling 46
Zilveren ronde koekdoos met voorstelling
Startprijs 525 EUR
Verkocht
2 Zilveren tafelkandelaren 44
2 Zilveren tafelkandelaren

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Duitse staande klok, ca. 1920. 3566
Duitse staande klok, ca. 1920.

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Antieke Weense Josephien pendule 3561
Antieke Weense Josephien pendule

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zilveren strooier 267
Zilveren strooier

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
2 Gouden broches 260
2 Gouden broches

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
2 Zilveren kemphanen 41
2 Zilveren kemphanen

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Zilveren theeservies met houten greep 36
Zilveren theeservies met houten greep

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Gouden oorhangers parels 257
Gouden oorhangers parels

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
3x Kerkelijk koperwerk, 20e eeuw 2137
3x Kerkelijk koperwerk, 20e eeuw

Resultaat:

50 EUR

3 Delen divers 2134
3 Delen divers
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Lot divers zilver 926
Lot divers zilver

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zilveren lepelvaas 21
Zilveren lepelvaas

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Zilveren vogel 15
Zilveren vogel

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Bruidsset met zilver 13
Bruidsset met zilver

Resultaat:

350 EUR

Loddereinflesje met verguld zilveren montuur 916
Loddereinflesje met verguld zilveren montuur
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Kristallen parfumverstuiver met zilveren montuur 239
Kristallen parfumverstuiver met zilveren montuur

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Jade armbanden 238
Jade armbanden

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
BVLGARI parelcollier 10
BVLGARI parelcollier

Resultaat:

200 EUR