Zilveren jasseroncollier en armband, 925/000. Breedte schakel 5 mm, ø schakel 10 mm. Beiden voorzien van en kapitolstok met oog. Lengte 47cm en 21 cm. Totaal ca 119 gram. In goede staat
Antiek waaiervormig messing haardscherm. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting:H. 60 cm. In goede staat.
Groot Oosters patchwork kleed. Gemaakt van zijde, met goudrand et c.. Afmeting: 167 x 205 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen warmhoudbord, met landschap decor. 'Queng Lung'. 18e Eeuw. Afmeting: 4 x 25 cm ø. In goede staat.
Franse 19e eeuwse notenhouten pendule 'Tete de Poupèe' ca. 1840. Met vuurverguld bronzen beslag. Achtdaags-uurwerk, met touwtjesslinger en halfuur-slag. Afmeting H. 46 cm. In zeer goede staat.
Friese eikenhouten kantoortje met wekker en mooie beschilderde wijzerplaat. Vroeg 19e eeuw. Afmeting. 118 cm. In goede staat.
Chinese ijzeren gesigneerde schotel, gecontourneerd. 19e Eeuw. Afmeting: ø 19,5 cm in goede staat.
Vier maal Chinees porselein. 18e Eeuw. Twee grote Familie Rose sierkommen met florale decors (haarscheur). Eén maal Imari porseleinen kom (minimale chip), 18e eeuw. Eén maal kleine Familie Rose kom (h...
Antieke Engelse kaarsensnuiter met zilveren grepen, 925/000, Engels MT.: Onduidelijk, Grootte 19x9x3cm. In goede staat
Drie delen antiek Meissen porselein (Knauff), met florale decor en goudrand. Circa 1900. Twee maal bord, één maal schaal. Afmeting: 22 - 36 cm. In goede staat.
Oude Bechner vleugel piano, zwart gepolitoerd, Nr. 285977. Minimale beschadiging. Afmeting: 145 x 155 x 110 cm. In goede staat.
Drie antieke bajonetten, ca. 1900-1940. Oxydatie. Afmeting L.. 48-64 cm. In redelijke staat
Zes antieke Chinees porseleinen kop en schotels met gecontourneerde omranding en florale decor (peterselie decor). Circa: 1800. Gemerkt met 'F'. Afmeting: 7 x 13 cm ø. In goede staat.
Lot met diverse colliers van barnsteen, agaat en carneool. Gefacetteerde carneolen met GG, 585/000, sluiting. En oorhangers met barnsteen.
Twee oude antieke geëlectrificeerde messing kaarskandelaars, ca. 1920. Hoogte: 30 cm. In goede staat.
Grote Duitse Thuringen porseleinen valk op rotsblok. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 24,5 cm. In goede staat.