Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Engelse mahonie commode
Startprijs 60 EUR

Antiek Engels mahoniehouten kastje met bandintarsia omstreeks 1880, Afmeting 74x103x51cm. In redelijk goede staat.

Sofa
Resultaat: 80 EUR

Duitse mahoniehouten Louis Philippe bank omstreeks 1876 stoffering vervuild, Afmeting 105x177x90cm. In redelijke staat

2x Boekensteun, Paardenhoofd.
Startprijs 40 EUR

Twee decoratieve boekensteunen met paardenhoofden, metaal, bronskleurig gepatineerd. 21e Eeuw. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Duitse tafel in goede staat
Startprijs 50 EUR

Antieke Duitse Biedermeier berkenhouten eettafel. Ca 1830. Afmeting.: 77x91 cm. In goede staat.

Kapstok, ca. 1920.
Resultaat: 45 EUR

Antieke eikenhouten houtgestoken kapstok met vier haken. Circa: 1920. Afmeting: 35 x 90 x 18 cm. In goede staat.

Kistje van mahoniehout
Resultaat: 70 EUR

Kleine mahoniehouten theekist met slot en sleutel, vroeg 19e eeuw. Afmeting. 12x13x10 cm. In goede staat.

2x Italiaanse wandkandelaren
Startprijs 100 EUR

Twee Italiaanse houtgestoken vergulde wandkandelaren, Louis Seize-stijl. Circa: 1900. Afmeting: 36 x 33 x 20 cm. In goede staat.

Chinese borden 2x
Resultaat: 120 EUR

Twee mooie antieke Chinees porseleinen borden. 17e-18e Eeuw. Octagonaal en geschulpte omranding, met vaas decor. (Beide haarlijn). Afmeting. ø 23 cm. In redelijk/ goede staat.

Cornelisz, Schaal bessen.
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. 'Chinees porseleinen schaal met bessen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x18 cm. In goede staat.

Silvia v.d. Water
Startprijs 125 EUR

Silvia v.d. Water (Arnhem). 'Golden Retriever met puppy'. Olieverf op paneel. Afmeting. 40x50 cm. In goede staat.

Invicta horloge met papieren.
Startprijs 175 EUR

Invicta herenhorloge, goudkleurige kast, ø5cm, met zwart rubberen band met goudkleurige elementen. Nieuw in originele doos met papieren

Hamilton horloge WG
Startprijs 750 EUR

Antiek witgouden Hamilton horloge, 585/000. Witgouden horlogekast met briljant geslepen diamanten, totaal ca. 1,00 crt. bevestigd aan een stalen rekband. Mechanisch, werkend. Breedte 16 mm. Lengte 16 ...

Chinese vaas 19e eeuw
Resultaat: 130 EUR

Grote Chinese 19e eeuw, cassis-kleurige porseleinen dekselvaas (deksel randschade). Afmeting. 32 x 20.5 ø. In redelijk/ goede staat

3 Chinese vazen
Startprijs 50 EUR

Drie grote oude Chinees porseleinen vazen, 20e eeuw. Vazen zijn voorzien van florale en goud decors. Afmeting: 31 - 43 cm. In goede staat.

Bord, blauw glazuur+bloem (Ming).
Startprijs 3.200 EUR

Antiek Chinees blauw geglazuurde schotel met florale decors. Ming dynasty. Gemerkt. Afmeting: 4,5 x 24 cm. ø. In goede staat.

Chinese vaas en kom
Resultaat: 30 EUR

Twee delen oud/antiek Chinees porselein, cup op hoge voet, 2e helft 20e eeuw Kang Xy gemerkt, dekselvaas omstreeks 1900 Kang Xy stijl, vogel in bloesemboom Afmeting 17-13cm. In redelijk/ goede staat

Gouden ring met robijn en briljant.
Startprijs 500 EUR

Strakke geelgouden ring, 750/000, met robijn en briljant. Elegante ring aan de bovenzijde gespleten met daartussen een ovaal gefacetteerde robijn en in het goud 44 briljant geslepen diamanten pavé gez...

Gouden broche met parel en diamant
Startprijs 120 EUR

Geelgouden broche, 585/000, in tak/bloemvorm versierd met 3 barokparels en een strik bezet met diamanten met oudslijpsel gezet op zilver. Grootte 36x32mm ca 7 gram. In goede staat

Zilveren miniatuur bruidsbeker
Resultaat: 80 EUR

Zilveren miniatuur bruidsbeker, 835/000. MT.: C.Bos en Zoon, Amsterdam ø4x10,5 cm ca. 70 gr. Cond.: G

Eikenhouten bijzettafel
Startprijs 30 EUR

Notenhouten antieke bijzettafel omstreeks 1880 met onderling verbonden poten, geschulpt blad,Afmeting 62x59øcm. In goede staat

Barokstijl tafeltje
Startprijs 250 EUR

Prachtige antieke notenhouten tafel met lade en dubbele getorste zuilen, ca. 1880. Afmeting. 74x55x80 cm. In goede staat.

Antieke Japanse dekselton
Resultaat: 40 EUR

Antieke Japanse handbeschilderde voorraad-ton met deksel. Voorzien van kemphaan decor etc.. Circa 1900. Afmeting: 47 x 30 x 30 cm in redelijke staat.

Zilveren mand met hengsel
Resultaat: 280 EUR

Prachtige zilveren hengselmand, 833/000,. Ovaal gecontourneerde mand gemaakt uit ajourwerk met een florale rand met opgelegde C-voluten en 4 engelenkopjes. Met gecontourneerd hengsel met parelrand en...

Witgouden ring met briljant en smaragd
Startprijs 3.500 EUR

Kapitale royale witgouden ring, 750/000, met smaragd en diamant. Witgouden ring met oplopend fantasie rozet bezet met 2 navette geslepen smaragden, 10x5 mm, met een mooie groene kleur voorzien van in...