32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

Zilveren horloge op standaard, zilver
Startprijs 240 EUR

2 Bloemvazen, (1x porselein en 1x aardewerk)
Startprijs 25 EUR

2 Chinese kommen
Resultaat: 220 EUR

Zilveren theezeef
Startprijs 30 EUR

2 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 125 EUR

2 Zilveren chokers met markasiet
Resultaat: 70 EUR

Boulle klokkast + console
Resultaat: 1.300 EUR

onduidelijk, bloemenverkopers met ezelkar
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1950, Italiaans dorpsgezicht met ezelwagen en figuren, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G