16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

Eiken kabinet 4011
Eiken kabinet

650 EUR

Chinese boedha met kinderen 6042
Chinese boedha met kinderen

650 EUR

Fles wijn 2033
Fles wijn

600 EUR

Koperen samovaar 2320
Koperen samovaar

600 EUR

Staande klok ca. 1800 3564
Staande klok ca. 1800

600 EUR

Kabinet 4019
Kabinet

600 EUR

Arreslee 4055
Arreslee

600 EUR

Ring met Zwarte diamant 481
Ring met Zwarte diamant

580 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1248
Onduidelijk gesigneerd

550 EUR

Schilderij, Richard 1401
Schilderij, Richard

550 EUR

Skeletklok, verguld 3550
Skeletklok, verguld

550 EUR

Burgemeesterstoel ca. 1900 4009
Burgemeesterstoel ca. 1900

550 EUR

Altaar 19e eeuw 4015
Altaar 19e eeuw

550 EUR

Duitse noten buffetkast 4018
Duitse noten buffetkast

550 EUR

Eiken Corpus 18e eeuw 5012
Eiken Corpus 18e eeuw

550 EUR

2 Grote kerk-kandelaren 2018
2 Grote kerk-kandelaren

525 EUR

Mahonie vitrinekast 4054
Mahonie vitrinekast

520 EUR

Gouden ring, aquamarijn 7
Gouden ring, aquamarijn

500 EUR

Zakhorloge Omega 504
Zakhorloge Omega

500 EUR

Ets, Amsterdam 1043
Ets, Amsterdam

500 EUR

Groot jachtstilleven 1554
Groot jachtstilleven

500 EUR

Weense regelateur 3505
Weense regelateur

500 EUR

Staande klok WM 3510
Staande klok WM

500 EUR

Chinese beeldengroep 6040
Chinese beeldengroep

500 EUR