Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Andree, bloemstilleven 1246
Andree, bloemstilleven

Resultaat:

60 EUR

Corneille, druk op linnen 1238
Corneille, druk op linnen
Startprijs 60 EUR
Ype Wenning, Delftse vaart 1050
Ype Wenning, Delftse vaart
Startprijs 650 EUR
Romantisch schilderij 1048
Romantisch schilderij
Startprijs 1.400 EUR
Joop Kropff 1045
Joop Kropff
Startprijs 550 EUR
Verkocht
Schilderij, avondlandschap 1043
Schilderij, avondlandschap

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Ambrusini ca. 1900 1381
Ambrusini ca. 1900

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Ton Ancone, Amsterdam winter 1377
Ton Ancone, Amsterdam winter

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Ingekleurde gravure, putti 1031
Ingekleurde gravure, putti

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Gerard Krol 1029
Gerard Krol

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Zeegezicht ca. 1750 1028
Zeegezicht ca. 1750

Resultaat:

200 EUR

Ikoon, moeder Gods 1025
Ikoon, moeder Gods
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Schilderij, Paul Citroen 1022
Schilderij, Paul Citroen

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Groot ikoon, Maria met kind 1019
Groot ikoon, Maria met kind

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Grotere kaart Overijssel 1016
Grotere kaart Overijssel

Resultaat:

200 EUR

M. de Jongere 1012
M. de Jongere
Startprijs 500 EUR
Damesportret 17e eeuw 1011
Damesportret 17e eeuw
Startprijs 800 EUR
A.J. Zwart, Frankrijk 1008
A.J. Zwart, Frankrijk
Startprijs 725 EUR
Verkocht
Romantische school, 19e eeuw 1007
Romantische school, 19e eeuw

Resultaat:

350 EUR

Corneille, vrouw 1006
Corneille, vrouw
Startprijs 500 EUR
Schilderij, Briels + boek 1003
Schilderij, Briels + boek
Startprijs 1.250 EUR
Tekening, Anton Mauve 1000
Tekening, Anton Mauve
Startprijs 1.200 EUR
A. Reit, lelies 3080
A. Reit, lelies
Startprijs 50 EUR
2 Prenten, Balouis 3078
2 Prenten, Balouis
Startprijs 30 EUR