33. Juliveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

Paul Serrure, 2 werken. 1271
Paul Serrure, 2 werken.

65 EUR

Paul Serrure, 2 werken. 1318
Paul Serrure, 2 werken.

65 EUR

Paul Serrure, 2 werken. 1320
Paul Serrure, 2 werken.

65 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1350
Onduidelijk gesigneerd

65 EUR

Monogram J.V. 1359
Monogram J.V.

65 EUR

L. v. Vugt. 1213
L. v. Vugt.

60 EUR

Kaart Tübingen, (16e/17e Eeuw) 1219
Kaart Tübingen, (16e/17e Eeuw)

60 EUR

J. Wildeboer, Stadsgezicht 1226
J. Wildeboer, Stadsgezicht

60 EUR

Rijstpapier schilderij 1231
Rijstpapier schilderij

60 EUR

Paul Serrure, 2 werken. 1267
Paul Serrure, 2 werken.

60 EUR

H. Fortuin, Fruitboom. 1276
H. Fortuin, Fruitboom.

60 EUR

Datzen Kruse 1278
Datzen Kruse

60 EUR

Miniatuur schilderij 1285
Miniatuur schilderij

60 EUR

E. Versteegh, IJspret 1290
E. Versteegh, IJspret

60 EUR

H. Harder, Romantisch stadsgezicht 1291
H. Harder, Romantisch stadsgezicht

60 EUR

Hanneke Maas, 'Anderland'. 1326
Hanneke Maas, 'Anderland'.

60 EUR

Duitse school 1363
Duitse school

60 EUR

Vissersboten 1364
Vissersboten

60 EUR

Ongesigneerd, Poezen. 1375
Ongesigneerd, Poezen.

60 EUR

Stilleven, Bloemen. 1380
Stilleven, Bloemen.

60 EUR

Japanse 2-luik 1413
Japanse 2-luik

60 EUR

Lot kleine schilderijtjes 1416
Lot kleine schilderijtjes

60 EUR

Italiaanse renaissance gravure. 1426
Italiaanse renaissance gravure.

60 EUR

Remiens, houtsnede. 1443
Remiens, houtsnede.

60 EUR