33. Juliveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

Schildersezel + Palets 4184
Schildersezel + Palets

80 EUR

Engelse dekenkist, eiken. 4213
Engelse dekenkist, eiken.

80 EUR

Theetafel, 4221
Theetafel,

80 EUR

Bamboe meubelen 4224
Bamboe meubelen

80 EUR

Sofa 4287
Sofa

80 EUR

2 Stoelen 4293
2 Stoelen

80 EUR

Eettafel 4313
Eettafel

80 EUR

Mahonie panelenkast 4303
Mahonie panelenkast

75 EUR

Empire mahoniehouten bank 4306
Empire mahoniehouten bank

75 EUR

Theewagen (messing) 4126
Theewagen (messing)

70 EUR

Mahonie nachtkastje 4216
Mahonie nachtkastje

70 EUR

Piedestal, mahonie 4233
Piedestal, mahonie

70 EUR

Octogonale mahonie tafel 4278
Octogonale mahonie tafel

70 EUR

5 Houten stoelen 4289
5 Houten stoelen

70 EUR

Hollandse mahonie penantkast 4321
Hollandse mahonie penantkast

70 EUR

Wandconsole, gestoken. 4110
Wandconsole, gestoken.

60 EUR

Glazen tafeltje (spiraalvorm) 4128
Glazen tafeltje (spiraalvorm)

60 EUR

Lederen fauteuil (Barok) 4150
Lederen fauteuil (Barok)

60 EUR

Mahonie bijzettafel, Empire. 4157
Mahonie bijzettafel, Empire.

60 EUR

Medicijnkastje 4187
Medicijnkastje

60 EUR

Secretaire 4192
Secretaire

60 EUR

Kapstok (staand). 4227
Kapstok (staand).

60 EUR

Oude spiegel 4231
Oude spiegel

60 EUR

Armleunfauteuil, leder. 4167
Armleunfauteuil, leder.

50 EUR