Zes antieke Oosterse/Chinese bronzen opium gewichten met kylins. Afmeting: 3 - 7 cm. In goede staat.
Lot divers Indonesië. 20e Eeuw. 2x Snijwerk van been. 1x Buste van hardhout. 1x Dekseldoos. Afmeting: 12 - 38 cm. In goede staat.
Vijf antieke blakers van messing + vier dovers. Afmeting: H 12 - 16 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Duitse houtgesneden, en origineel gepolychromeerde Lüsterweibchen hanglamp voor kaarsen. Kaarsenhouder mist. Afmeting; 90 x 72 x 71 cm. In goede staat.
Ovale spiegel met floraal stucwerk. Circa 1900. Afmeting: 52 x 32 cm. In redelijk/goede staat.
Oosters wandkleed gemaakt met gouddraad et cetera. Met reliëf. Decor van koets met figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 79 x 110 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke hardhouten gestoken Oosterse figuren. 1x Oosterse man met korenaren. 1x Waterbuffel met kinderen. Afmeting: 25 - 30 cm. In goede staat.
19e Eeuws scheikundig instrument met thermometers in cassette. G. Fontaine a Paris. Afmeting: 13,5 x 35 x 4 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten lampenvoet met klauwpoten. Met gesigneerde Franse, handbeschilderde lampenkap. Afmeting: H 180 cm. In goede staat.
2x 18e - 19e Eeuwse Duitse steengoed kruik, nr. 5. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
4x Chinese sgraffito bewerkte zaden met diverse decors. En één cloisonné ring met draken decor. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 6 cm. In goede staat.
Lot 19e eeuws Hollands beschilderd blik. Floraal decor + parelmoer. 1x Fruitschaal + 2x koektrommel. Afmeting: 13 - 38 cm. In goede staat.
Hollandse vlaggenhouder van aluminium 'Le Mantendrai' Hofleverancier. Tweede helft 20 eeuw. Afmeting: 50 x 43 x 18 cm. In goede staat.
Lot met zes diverse bierpullen. Duitsland. Circa 1900 - 1930. Eén haarlijn. Afmeting: 14 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
5-Delig art deco theeservies van messing met houten grip. Onduidelijk gestempeld. Circa 1930. Afmeting: 26 x 33 x 53 cm. In goede staat.
Antiek bewerkte messing paraplubak met figuren in herberg decor. Holland. Circa 1900. Afmeting; H 55 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Schwarzwald spiegel met floraal decor + facet geslepen spiegel. Circa 1880. In goede staat. Afmeting: 40 x 50 cm.
Vier delen divers antiek. 19e Eeuw. Bestaande uit: drie dekseldozen, waarvan 2x mahonie + 1x spaanhout. Plus één vorm met koperen banden (eiken). Afmeting: 14 - 26 cm. In goede staat.
Antiek Chinees bronzen schotel met reliëf van draken. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 26 cm. In goede staat.
Vier oude pennen in houder. Onder meer; Dupont Paris en een drie-delige Waterman set. Afmeting: 15 - 19 cm. In goede staat.
Indiase dekseldoos, beslagen met messing. Octagonaal. Afmeting: 20,5 cm. In goede staat.
Lot met antiek Zwitserse metalen/messing bellen voor vee. Circa 1900. Afmeting: 15 - 30 cm. In goede staat.
Twee antieke houtgesneden dekseldozen. Circa 1900 - 1930. 1x Indonesië, landschap decor, circa 1930. 1x Schwarzwald met vogel, circa 1900. Afmeting: 29 - 34 cm. In goede staat.
Vijf diverse oude/antieke dekseldozen. Onder andere; Jugendstil schrijfkist, Aziatische doos et cetera. Afmeting: 13 - 28 cm. In goede staat.