Zoeken

2x Grote empire kandelaren
2000
2x Grote empire kandelaren

Startprijs 2.950 EUR

2x Empire kandelaar
2001
2x Empire kandelaar

Startprijs 600 EUR

Russische chronometer
2002
Russische chronometer

Startprijs 720 EUR

Opgezette eland + afschotbewijs
2003

Startprijs 600 EUR

Speeldoos met platen
2004
Speeldoos met platen

Startprijs 720 EUR

Lamp met bronzen beeld
2005
Lamp met bronzen beeld

Startprijs 500 EUR

Bronzen vogel op granieten basement
2006

Startprijs 250 EUR

Paar grote Arabische figuren met dienblad
2007

Startprijs 1.500 EUR

Duitse humidor, ca. 1890
2008
Duitse humidor, ca. 1890

Startprijs 210 EUR

Bronzen vijzel, 17e eeuw
2009
Bronzen vijzel, 17e eeuw

Startprijs 300 EUR

Barometer, 18e eeuw.
2010
Barometer, 18e eeuw.

Startprijs 200 EUR

Speeldoos met 10 melodieën
2012
Speeldoos met 10 melodieën

Startprijs 550 EUR

Zwitserse speeldoos (klein)
2014
Zwitserse speeldoos (klein)

Startprijs 180 EUR

Affiche circuit van Zandvoort
2015
Affiche circuit van Zandvoort

Startprijs 300 EUR

Messing vergulde Roccoco-stijl spiegel
2016

Startprijs 150 EUR

2x Oosterse visitekaarthouders
2017

Startprijs 300 EUR

2x Empire kaarskandelaren, ca. 1820
2018

Startprijs 300 EUR

Marmeren dekselschaal met bronzen kikkers
2019

Startprijs 220 EUR

Art Deco lamp, Vrouw
2020
Art Deco lamp, Vrouw

Startprijs 250 EUR

Likeur keldertje, 19e eeuw
2023
Likeur keldertje, 19e eeuw

Startprijs 220 EUR

Gesigneerd Japans ivoren beeld
2024

Startprijs 1.600 EUR

Schrijfset met porselein
2025
Schrijfset met porselein

Startprijs 60 EUR

Oost-Duitse trommel sextant
2026
Oost-Duitse trommel sextant

Startprijs 250 EUR

Grote vernikkelde koperen scheepshoorn
2027

Startprijs 45 EUR