Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Paar marmeren zuilen
Startprijs 450 EUR

Paar grote marmeren zuilen/piedestals met bronzen monturen. 21e Eeuw. Classicisme. Afmeting: 107 x 28 x 28 cm. In goede staat.

Figuurlijke tafellamp
Startprijs 100 EUR

Antieke Franse tafellamp met figuren. Compositie metaal. Circa 1900. Afmeting: H 75 cm. In goede staat.

Venetiaans figuur met dienblad
Startprijs 1.600 EUR

19e Eeuws houtgestoken Venetiaans figuur met originele polychromie + glazen ogen. Dienblad later. Afmeting: 112 cm. In goede staat.

Jugendstil beeld, Vrouw
Startprijs 80 EUR

Antiek jugendstil figuur met glazen houder, met polychromie. Compositie metaal. Circa 1900. Haarscheuren in basement. Afmeting: H 41 cm. In redelijk/goede staat.

2x Religieuze plaquette
Startprijs 500 EUR

Twee religieuze plaquettes gemaakt van albast, in originele ovale lijsten. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: 17 x Ø 14 cm. In goede staat.

Japanse lampenvoet, H 88 cm.
Startprijs 300 EUR

Antieke Japanse bronzen lampenvoet met vissen/vogels/bloesem decor. Afmeting: H 88 cm. In goede staat.

Reservisten pijp
Startprijs 170 EUR

Antieke en originele Duits porseleinen reservisten pijp. Reservist Brijer, no. 16 Gardelager 1901 - 1904. Met spreuk + diverse mede infanteristen. Afmeting: 128 cm. In goede staat.

Marmeren zuil met verlichting
Startprijs 100 EUR

Marmeren zuil/piedestal met verlichting binnenin. Italië. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 87 x 24 cm. In goede staat.

3 Pennen
Startprijs 150 EUR

Lot met 3 vergulde pennen, een Zwart gemeleerde Waterman vulpen, een goldplated Waterman Vulpen met gematteerd geslepen decor en een goldplated balpen, Elysee, made in Germany. In goede staat.

Palissander (toilet)kist
Startprijs 350 EUR

Palissander houten toiletkist met diverse flacons en doosjes met zilveren deksels versierd met biedermeier graveerwerk, 925/000. En een nagelgarnituur. 31x22x18cm. MT.: Onduidelijk, London, jl.:I:1884...

Antieke hoorn des overvloeds, 1890
Startprijs 180 EUR

Antieke messing plated hoorn des overvloeds met papegaai. Circa 1890. Historisme. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

2x Empire kandelaar, H 59 cm.
Startprijs 3.400 EUR

Twee prachtige vuurvergulde bronzen empire kaarskandelaren met putti + vogels. Circa 1800. Eén arm mogelijk gerestaureerd. Afmeting: 59 cm. In goede ongereinigde staat.

Oosterse waterpijp + tafelgong
Startprijs 50 EUR

Koperen Oosterse bewerkte waterpijp + tafelgong. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 45 cm. In goede staat.

Antieke duiventil, 1890
Startprijs 100 EUR

Antieke houten gepolychromeerde duiventil. Circa 1890. Afmeting: 70 x 36 x 62 cm. In goede staat.

Obelisk, H 82 cm.
Startprijs 600 EUR

Grote kristallen obelisk, geplaatst op marmeren basement. 20e Eeuw. Afmeting: H 82 cm. In goede staat.

Pietra Dura design pop
Startprijs 1.000 EUR

Moderne Art Deco-stijl mozaiek belijmde paspop, met sieraden, Petra Dura. Staand op een glazen plateau. 181cm. In zeer goede staat.

Sculte Twentse Whisky 2MB Recipe 3
Startprijs 450 EUR

Sculte Twentse Whisky 2 MB Recipe Three Special Limited Edition. In originele verpakking. Afmeting: 25,5 x 11 x 10 cm. In goede staat.

Sculte Twentse Whisky 4MB
Startprijs 500 EUR

Sculte Twentse Whishy. Special Limited Edition 4 MB Recipe One. In ongeopende verpakking. Afmeting: 25,5 x 10,5 x 10 cm. In goede staat.

Antieke theekist, 1800
Startprijs 500 EUR

Antieke Franse Louis Seize theekist met mozaïek intarsia + originele messing compartimenten en beslag. Circa 1800. Afmeting: 13 x 24 x 12 cm. In zeer goede staat.

2x Houten dekseldoos
Startprijs 100 EUR

Twee antieke houten dekseldozen. 1x Sieraden doos met spiegel + wortelnoten fineer, 19e eeuw. 1x Teakhouten bestekkist, circa 1900. Afmeting: 32 - 36 cm. In goede staat.

Likeurkelder
Startprijs 60 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten likeurkelder met bandintarsia. Met nog drie karaffen, waarvan één beschadigd. Afmeting: 21 x 25,5 x 18 cm. In matig/redelijke staat.

Lot dekseldozen (5x)
Startprijs 50 EUR

Lot met vijf houtgestoken sigaren/dekseldozen. 20e Eeuw. Onder meer: Willem II. Afmeting: 11 - 28 cm. In goede staat.

Italiaans ingelegd doosje
Startprijs 200 EUR

19e Eeuwse dekseldoos uit Sorrento Italië met figuratieve intarsia. In boekenvorm. Afmeting: 11 x 25 x 13 cm. In goede staat.

Antieke documentenkist
Startprijs 275 EUR

Antieke Oosterse hardhouten kerfsnede documentenkist met ijzeren beslag. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 24 x 43 x 37 cm. In goede staat.