Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Art Deco beeld 5024
Art Deco beeld

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Madonna + Kind ca. 1800 5025
Madonna + Kind ca. 1800

Resultaat:

375 EUR

Apostelkop 18e eeuw 5026
Apostelkop 18e eeuw
Startprijs 200 EUR
Kleine grenen Corpus 5027
Kleine grenen Corpus
Startprijs 50 EUR
Houten beeld, Iwa Ianwiri 5028
Houten beeld, Iwa Ianwiri
Startprijs 200 EUR
Madonna figuur 5029
Madonna figuur
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Putti ca. 1800 5030
Putti ca. 1800

Resultaat:

80 EUR

Corpus lindenhout, 18e eeuw 5031
Corpus lindenhout, 18e eeuw
Startprijs 40 EUR
Corpus met polychrome, 18e eeuw 5032
Corpus met polychrome, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR
Corpus met polychrome, 18e eeuw 5033
Corpus met polychrome, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR
Heilig beeld, 17e eeuw 5034
Heilig beeld, 17e eeuw
Startprijs 390 EUR
Verkocht
Mariabeeld 1850 5035
Mariabeeld 1850

Resultaat:

200 EUR

2 Balinese figuren 5036
2 Balinese figuren
Startprijs 100 EUR
3x Houtsnijwerk 18e eeuw 5037
3x Houtsnijwerk 18e eeuw
Startprijs 60 EUR
Houten beeld 5038
Houten beeld
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Ornament 18e eeuw 5039
Ornament 18e eeuw

Resultaat:

50 EUR

4 Vroege cherubijn ornamenten 5040
4 Vroege cherubijn ornamenten
Startprijs 80 EUR
Corpus 18e eeuw, been 5041
Corpus 18e eeuw, been
Startprijs 60 EUR
Verkocht
2 Uitgesneden beeldjes 5042
2 Uitgesneden beeldjes

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Houten wandconsole, zittende man 5043
Houten wandconsole, zittende man

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2 Bronzen beeldjes 5044
2 Bronzen beeldjes

Resultaat:

225 EUR

Wit heilig beeld, 18e eeuw 5045
Wit heilig beeld, 18e eeuw
Startprijs 190 EUR
Verkocht
Masker 5046
Masker

Resultaat:

20 EUR

Eikenhouten console 5047
Eikenhouten console
Startprijs 350 EUR