Twee werken van Paul Serrure. 19e-20e Eeuw. (uit atelier). 'Mannelijke naakt-studies'. Houtskool op papier. Afmeting: 34 x 27 cm.
Twee werken van Paul Serrure. 19e-20e Eeuw. Eén maal parkgezicht, Villa Borghese 1913. Eén maal naakt studie (ongesigneerd). Houtskool op papier. Afmeting: 18 x 23 cm. en 28 x 15 cm. In goede staat.
Twee werken van Paul Serrure. 19e-20e Eeuw. Twee maal naakt studies 1913. Houtskool op papier. Afmeting: 23 x 17 cm. en 27 x 20 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd romantisch Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Monogram J.V. Hollands wintergezicht in 19e eeuw stijl. Olieverf op paneel. Afmeting . 18x13 cm. In goede staat
L. v. Vugt. 'Landschap met boerderij, boerin en kippen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 40 cm. Olieverf op paneel. In goede staat.
16e-17e Eeuw, Duitse landkaart van Tübingen, mogelijk M. Merian. Met figuren op de voorgrond. Koperdruk gravure op papier. Afmeting: 47 x 15,5 cm. In goede staat.
J. Wildeboer (verso Hilversum). 'Stadsgezicht Parijs'. Olieverf op linnen. Afmeting: 53 x 64 cm. In goede staat.
Ongesigneerd China. 19e Eeuw. 'Vogel op bloesemtak' (rijstpapier). Aquarel op papier. Afmeting: 23 x 18 cm. In redelijke staat.
Twee werken van Paul Serrure. 19e-20e Eeuw. 'Meisjes portret 1909'. en 'Vrouwelijk naakt' (ongesigneerd, atelier). Afmeting: 12 x 7 cm. en 14 x 10 cm. In goede staat.
H. Fortuin. Boerenhuis bij fruitboom, circa 1920. Olieverf op linnen. Afmeting: 66 x 60 cm. In goede staat.
Datzen Kruse. Vrouwelijk naakt. Pastel op papier. Afmeting: 30 x 21 cm. In goede staat.
Miniatuur schilderijtje op ivoor. 20e Eeuw. 'Romantische figuren voorstelling in landschap'. Afmeting: 9 x 7 cm. In goede staat.
E. Versteegh, 20e eeuw. Romantische Hollandse ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 10 cm. In goede staat.
H. Harder, 20e eeuw. Romantisch stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Hanneke Maas. Titel: 'Anderland'. Olieverf op papier. Afmeting: 30 x 30 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd, ca. 1980. Duitse school. Boer met hooiwagen. Olieverf op linnen. Afmeting. 24x30 cm. In goede staat
S. Ventje, Bali '71 (Samanki-1941) 'Balinese vissersboten op strand'. Olieverf op paneel. Afmeting: 77 x 96 cm. In goede staat.
Ongesigneerd, tweede helft 20e eeuw. Drie poezen bij gitaar. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1930. 'Narcissen,tulpen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 40 cm. In goede staat.
Antiek Japanse tweeluik. Gesigneerd. Circa: 1900. Ingekleurde houtsnede. 'Twee scheelkijkende Japanse krijgers'. Houtsnede op papier. Afmeting: 48 x 36 cm. In goede staat.
Twaalf 19e eeuwse Duitse ingekleurde steendrukken en 1 stadsplattegrond Brunswic(Braunschweig) 17e-18e eeuws 13-16cm. werken op papier in redelijke/goede staat.
Italiaanse renaissance gravure. 18e Eeuw. 'Graffiti antichi combinati da vari Luoghi No. 31'. Hand ingekleurd. Afmeting: 36 x 23 cm. In goede staat.
Adrianus Remiens (handdruk), 1890-1972, Nr. 14/50. Liggend vrouwelijk naakt. Lindensnede op papier. Afmeting: 25 x 40 cm. In goede staat.
Werner Laves 1903-1972. Duitse school '43. Landarbeider bij dorp. Aquarel op papier. Afmetiing. 42x58 cm. In goede staat
Onduidelijk. 19e Eeuw. 'Wintergezicht met ijspret'. Olieverf op paneel. Afmeting: 28 x 21,5 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd, 20e eeuw. Paard in stal. Olieverf op paneel. Afmeting. 35x45 cm. In goede staat
7x Friedrich Guimpel Fec. Duitse school 1774- . 7x Botanische koper gravures kruiden. Gravures op papier. Afmeting: ca. 25x20cm. In redelijk/ goede staat
Willi Werntz, Duitse school. IJzergieterij met figuren. Aquarel op papier. Afmeting. 39x50 cm. In goede staat
Eleanora Nikolajeuna. Russische school. 1960 Baku. Dame in chique kleding. Aquarel op papier. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
Andries Verleur 1926. 1876- 1953. 'Bosgezicht'. Olieverf op paneel. Afmeting: 49 x 32 cm. In goede staat.
J. Hoek. 'Gezicht op Katwijk'. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 60 cm. In goede staat.
J. van Rool. 'Watermolen Haaksbergen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Twee werken van Paul Serrure. 19e-20e Eeuw. Eén maal naakt studie. Eén maal man met stok en kind op zijn schouder. Houtkool op papier. Afmeting: 21 x 15 cm. en 23 x 18 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese houtsnede (gesigneerd). Met landschappen- en figuren decor (bovenin vochtvlek) Afmeting. 131x66 cm. In redelijke tot goede staat
Monogram N.G., 21e eeuw. Klaprozen compositie. Olieverf op linnen. Afmeting . 100x120 cm. In goede staat
Cuperos. Mediteriaanse voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 27 cm. In goede staat.
Dian B. Sluyter Sr. Stilleven met koper, Imari, kleed etc. .. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Andries Verleur, Renkum 1916. 1876-1953. Landschap Renkum met schaapskooi, schapen en herder. Olieverf op linnen. Afmeting. 90x63 cm. In redelijk/ goede staat
B. Mankes (Beint). 'Twee maal landschap'. 1x olieverf op linnen, 1x aquarel op papier. Afmeting: 50 x 60 cm en 55 x 61 cm. In goede staat.
Groot chinees schilderij, gesigneerd China, 20e eeuw, met goudfazanten, drukkunst of gouache op papier Afmeting 100x160cm. In goede staat
Twee werken van Paul Serrure. 19e-20e Eeuw. 'Studie mannelijk naakt, Firense'. en 'Studie vrouwelijk naakt'. Houtskool op papier. Afmeting: 21 x 15 cm. en 12 x 16 cm. In goede staat.
Dubbele antieke landkaart, circa 1700. Strängnääs. en Toreshälla vel Torfillia. (Minimale vochtvlekjes verso). Gravures op papier. Afmeting: 38 x 25 cm. In goede staat.
G. Howel. 'Beatrix, met gezicht op Deventer'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
S, Ventje Bali '75 (Samanki -1941). Kemphanengevecht. Olieverf op linnen. Afmeting: 48x86 cm. In goede staat.
Annie Bruin, 1870-1961. 'Landschap met korenschoven'. Olieverf op paneel. Afmeting: 46 x 37 cm. In goede staat.
W. Raaphorst, 1870-1963. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
Gertud Hückelberg 1931. Duitse school. Portret Liselotte Bedil Jung. Olieverf op paneel. Afmeting 23x30 cm. In goede staat