33. Juliveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

Schild dame, Indonesië. 1388
Schild dame, Indonesië.
Startprijs 40 EUR
Schild dame, Indonesië. 1387
Schild dame, Indonesië.
Startprijs 40 EUR
Ongesigneerd. 1381
Ongesigneerd.
Startprijs 40 EUR
K. Kotter 1358
K. Kotter
Startprijs 40 EUR
Meisje bij deur (ongesigneerd) 1341
Meisje bij deur (ongesigneerd)
Startprijs 40 EUR
Aquarel, stilleven (mand met rozen) 1328
Aquarel, stilleven (mand met rozen)
Startprijs 40 EUR
Onduidelijk gesigneerd 1248
Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 40 EUR
Landkaart, ca. 1700. 1225
Landkaart, ca. 1700.
Startprijs 40 EUR
Landkaart Aveele, 1700 1223
Landkaart Aveele, 1700
Startprijs 40 EUR
Landkaart Aveele, 1705 1222
Landkaart Aveele, 1705
Startprijs 40 EUR
Landkaart Aveele, 1702 1221
Landkaart Aveele, 1702
Startprijs 40 EUR
Landkaart Aveele, 1705 1220
Landkaart Aveele, 1705
Startprijs 40 EUR
Antieke landkaart, 1713. 1218
Antieke landkaart, 1713.
Startprijs 40 EUR
Monogram M.O stilleven 1423
Monogram M.O stilleven
Startprijs 35 EUR
E. Küchenthal 1930 1422
E. Küchenthal 1930
Startprijs 35 EUR
Radjimin 1396
Radjimin
Startprijs 35 EUR
Kopie Prudisch 1393
Kopie Prudisch
Startprijs 35 EUR
2 Taferelen van liefdespaartjes 1309
2 Taferelen van liefdespaartjes
Startprijs 35 EUR
H. Hermans (naar) 1307
H. Hermans (naar)
Startprijs 35 EUR
Richard Adler 1501
Richard Adler
Startprijs 30 EUR
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, portret 1499
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, portret
Startprijs 30 EUR
Onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw 1497
Onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw
Startprijs 30 EUR
H. Martinson 1495
H. Martinson
Startprijs 30 EUR
Anneke Boot 1445
Anneke Boot
Startprijs 30 EUR