Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Jacob Maris, gravure 1350
Jacob Maris, gravure

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
G. Diepeveen, man en vrouw 1353
G. Diepeveen, man en vrouw

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Winterlandschap 1065
Winterlandschap

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Schilderij 1103
Schilderij

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Schilderijtje 1124
Schilderijtje

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Schilderij, J. ten Cate 1293
Schilderij, J. ten Cate

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Schilderij, J. ten Cate 1299
Schilderij, J. ten Cate

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Bloemstilleven 1331
Bloemstilleven

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
P.J. van Os, gravure 1346
P.J. van Os, gravure

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Schilderij op tegel 1374
Schilderij op tegel

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
B. Sluiter, bloemen op vaas 1098
B. Sluiter, bloemen op vaas

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Zeefdruk, Vincent van Gogh 1148
Zeefdruk, Vincent van Gogh

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Schilderij 1292
Schilderij

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Omgeving Toon Tilland 1385
Omgeving Toon Tilland

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Steendruk 1096
Steendruk

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Schilderij, wintergezicht 1187
Schilderij, wintergezicht

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
M. Muller, landschap 1399
M. Muller, landschap

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Augustu, landschap 1031
Augustu, landschap

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
A. Torringa, landschap Oostenrijk 1035
A. Torringa, landschap Oostenrijk

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, landschap met figuren en kerk 1041
Ongesigneerd, landschap met figuren en kerk

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
N. v. Kampen. vaas met bloemen 1045
N. v. Kampen. vaas met bloemen

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
C. Dijkshoorn, bloemstilleven 1091
C. Dijkshoorn, bloemstilleven

Resultaat:

10 EUR