19e Eeuws mahoniehouten bijzettafel (handwerktafel) met wolhouder en 3-spant poot. Afmeting: 66 x 49 cm. ø. In goede staat
Marmeren bijzettafel met bronzen gebogen poten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 45 x 60 x 37 cm. In goede staat.
Jugendstil bamboe spiegel met keramieken tegels en geslepen spiegel, ca. 1910. Afmeting 195x84x35 cm. In goede staat.
Notenhouten antieke bijzettafel omstreeks 1880 met onderling verbonden poten, geschulpt blad,Afmeting 62x59øcm. In goede staat
Hollandse mahoniehouten empiretafel omstreeks 1830, lichtschade en lichte fineerschade Afmeting 75x113øcm. In redelijke staat
Oude Engelse wortelnoten bijzet-tafel met gecontourneerd blad Gesigneerd 'Made by Reprodux Bevan Funnel Ltd. Newhaven England'. 20e Eeuw. Afmeting: 54 x 40 cm ø. In goede staat.
Drie antieke Duitse notenhouten grunderzeit stoelen, omstreeks 1880, Afmeting 97x55x48cm. In redelijk/ goede staat
Tilt top tafel, 19e eeuw. Met chinoiserie beschildering, kraanvogels in landschap. Gecontourneerd blad (lichte randschade). Afmeting: 73 x 54 x 54 cm. In goede staat.
Antieke Franse notenhouten Henry- Deux spiegel met dubbele zuilen, circa 1880.. Afmeting: 116x90 cm. In goede staat
Antieke Franse eikenhouten Henry- Deux spiegel met dubbele zuilen, circa 1880. . Afmeting: 114x87x9 cm. In goede staat
Negentiende eeuwse mahoniehouten biedermeier tafel omstreeks 1840 met houtgestoken poot. Afmeting 75x94cm. In redelijke staat
Grote bamboe-spiegel. 20e Eeuw. Afmeting: 80 x 61 cm. In goede staat.
Engelse antieke mahoniehouten toiletspiegel. Met lades en klepdeksel (verlijming los). Afmeting: 80 x 56 x 27 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke eikenhouten pianokruk met zuilen en messing ringen, circa 1920. . Afmeting: circa 50 x 34 cm ø In goede staat
Antieke bamboe imitatie theetafel naar metaal of messing. Circa 1910. Afmeting: 79 x 65 x 40 cm. In goede staat.
Antieke ovale halspiegel met geslepen glas. Circa: 1900. Afmeting: 84 x 63 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse kinderstoelen met biezen zittingen. Circa 1900. Eén maal eikenhout, één maal beukenhout. Afmeting: 63 - 70 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Biedermeier berkenhouten eettafel. Ca 1830. Afmeting.: 77x91 cm. In goede staat.
Duitse antieke biedermeier vurenhouten beschilderde commode omstreeks 1846. Beschildering later en rugwand vernieuwd,Afmeting 81x102x49cm. In goede staat
Twee antieke 19e eeuwse spiegels, 1 x mahoniehout biedermeier, zonder spiegelglas. 1x Louis- Philippe notenhout, Afmeting 168x93cm. 130x60cm. In redelijk/ goede staat
Antieke eikenhouten Hollandse wandvitrine in barokstijl. Ca. 1900. Afmeting. 78x82x20 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten salontafel met bewerkte drie-spant poot. Circa 1860. Afmeting: 63 x 120 x 85 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuw mahoniehouten kamergemak met jalouzie-deurtje en lade. Afmeting . 72x54x57 cm. In goede staat
Antieke Duitse notenhouten fineer naaitafel omstreeks 1890, Afmeting 78x48x39cm. In redelijk/ goede staat
Antiek Engels mahoniehouten kastje met bandintarsia omstreeks 1880, Afmeting 74x103x51cm. In redelijk goede staat.
Antieke eikenhouten 4 ladencommode met messing beslag, omstreeks 1900.Afmeting 82x51x88cm. In goede staat
Vroeg 19e eeuw mahoniehouten nachtkastje met jalouzie-deuren en uitschuifbaar voor nachtpot. Afmeting: 65 x 40 x 53 cm. In goede staat.
Barokstijl toilettafel met marquetterie ingelegd rozen fineer, 20e eeuw. Poten hebben waterschade. Afmeting. 76x77x45 cm. In redelijke staat
Negentiende eeuwse mahoniehouten eettafel met gaaf mahoniehouten fineer blad, met lichte fineerschade Afmeting 75x115cm. In goede staat
Engelse antieke mahoniehouten opklapbare salontafel met twee hangoorbladen, ca. 1870. Vier spant-poot en laden. Afmeting. 62x107x103. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten empire naaitafel met wolhouder en vakverdeling. (Fineer schade aan blad). Afmeting: 72 x 50 x 39 cm. In redelijke staat.
Mahoniehouten bijzettafel op vierspant poot. Geëboniseerd en blad mahonie. 19e Eeuw. Afmeting: 78 x 72 x 53 cm. In goede originele staat.
Antiek gobelin kamerscherm met figuren in landschappen decors (vochtvlekken). 19e Eeuw. Afmeting: 170 x 200 cm. In redelijk/goede staat.
Twee negentiende eeuwse mahoniehouten armleunstoelen Louis Philippe, omstreeks 1860. Kleine beschadigingen, stoffering behoeft aandacht Afmeting 106x70x67 In redelijk/ goede staat
Vroeg 19e eeuw Engelse mahoniehouten theetafel, ca. 1830. Afmeting. 75x77x43 cm Paar haarscheure v erder in goede staat.
Antieke eikenhouten piedestal-bloementafel, ca. 1900, met gebogen poten. Afmeting. 79x42x31 cm. In goede staat.
Negentiende eeuwse mahoniehouten uitklapbare stomme knecht, 2 lades en etages, Afmeting 85x101x45cm. In goede staat
Zwarte, 19e eeuw, Louis Philippe etagere op koperen wielen. Circa: 1870. Afmeting: 133 x 48 x 30 cm. In goede staat.
Wortelnoten dubbelgebogen Hollandse barok commode, met klauwpoten en messing beslag. Circa 1920. Afmeting: 76 x 97 x 43 cm. In redelijk/goede staat.
Kastanjehouten secretaire, 18e eeuw. Frankrijk-Spanje. Veel gebruikssporen en beschadigd. Restauratie object. Afmeting: 100 x 96 x 47 cm. In matige staat.
Mahoniehouten handwerktafel met uitklapbaar blad en twee lades + etage (iets verbogen). 19e Eeuw. Afmeting: 81 x 42 x 56 cm. In redelijke staat.
Engelse mahoniehouten hoek-vitrine kast. 19e Eeuw. Afmeting: 115 x 74 x 42 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten buffetkast met etagiere en getorste zuilen. Circa: 1900. Afmeting: 178 x 150 x 50 cm. In goede staat.
Mooie mahonie gestoken voltaire met goede velours stoffering. 19e Eeuw. Afmeting: 116 x 80 x 80 cm. In goede staat.
Grenenhouten Louis Philippe secretaire, 19e eeuw. (blad zit los). Afmeting: 114 x 50 x 120 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten pathefoon met bakelieten platen en twee speelarmen. Circa 1920. Afmeting: 100 x 45 x 52 cm. In goede staat.
Messing twee-persoons bed met twee nachtkastjes. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 100 x 168 x 200 cm. en 60 x 43 x 43 cm. In goede staat.
Negentiende eeuws Frans kersenhouten nachtkastje omstreeks 1870, Recentelijk professioneel gerestaureerd.Afmeting 73x29x36cm. In zeer goede staat