Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Blauw glas (2x set) 5600
Blauw glas (2x set)

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Vaas + Pijpvaas van kunstglas 5572
Vaas + Pijpvaas van kunstglas

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2 Kunstglazen voorwerpen 5569
2 Kunstglazen voorwerpen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2 Kunstglazen vazen (rood+groen) 5566
2 Kunstglazen vazen (rood+groen)

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2 Kunstglazen vazen (geel/rood) 5565
2 Kunstglazen vazen (geel/rood)

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2 Kunstglazen vazen 5564
2 Kunstglazen vazen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Kristallen spijkerbol 5582
Kristallen spijkerbol

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot antiek ruit-kristal 5577
Lot antiek ruit-kristal

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
3 Glazen plaffonieres 5546
3 Glazen plaffonieres

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Kunstglazen vaas (blauw) 5573
Kunstglazen vaas (blauw)

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Kunstglazen vaas (groen) 5570
Kunstglazen vaas (groen)

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
1x Kunstglazen vaas 5560
1x Kunstglazen vaas

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
12x Glaswerk 5540
12x Glaswerk

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Kristallen tafelstuk 5539
Kristallen tafelstuk

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
5x antiek verguld glas 5524
5x antiek verguld glas

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Negen goudkleurige flacons 5596
Negen goudkleurige flacons

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Presse papier 5578
Presse papier

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot glaswerk (11x) 5517
Lot glaswerk (11x)

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Kaasstolp 5583
Kaasstolp

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Jugendstil kan 5518
Jugendstil kan

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Kristallen zuurstel. 5588
Kristallen zuurstel.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
5x Glaswerk 5550
5x Glaswerk

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zuurstel 5548
Zuurstel

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot uranium glas 5516
Lot uranium glas

Resultaat:

40 EUR