Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Walzen-speeldoos 2000
Walzen-speeldoos

Resultaat:

1.200 EUR

Jugendstil schaal 2001
Jugendstil schaal
Startprijs 350 EUR
Hanglampje, 19e eeuw 2002
Hanglampje, 19e eeuw
Startprijs 275 EUR
Verkocht
Bronzen dolk, 15e eeuw 2003
Bronzen dolk, 15e eeuw

Resultaat:

275 EUR

Geldkist 2004
Geldkist
Startprijs 650 EUR
Verkocht
2 Bronzen kandelaars 1870 2005
2 Bronzen kandelaars 1870

Resultaat:

400 EUR

Hanglamp 2006
Hanglamp
Startprijs 225 EUR
Verkocht
Bronzen kandelaar 17e eeuw 2007
Bronzen kandelaar 17e eeuw

Resultaat:

200 EUR

Vroege barok kandelaar 2008
Vroege barok kandelaar
Startprijs 100 EUR
Vijzel, 16e eeuw 2009
Vijzel, 16e eeuw
Startprijs 220 EUR
Zandsteen vijzel 2010
Zandsteen vijzel
Startprijs 200 EUR
Reliëf van zandsteen 2011
Reliëf van zandsteen
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Gietijzeren kapstok 2012
Gietijzeren kapstok

Resultaat:

220 EUR

Reliëf van zandsteen 2013
Reliëf van zandsteen
Startprijs 200 EUR
2 Doosje, boulle techniek 2014
2 Doosje, boulle techniek
Startprijs 150 EUR
Bureauset onyx 2015
Bureauset onyx
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Schildpad lepeldoosje 2016
Schildpad lepeldoosje

Resultaat:

65 EUR

Reliëf van zandsteen 2017
Reliëf van zandsteen
Startprijs 200 EUR
Olielamp empire 2018
Olielamp empire
Startprijs 175 EUR
Boulle kistje 2019
Boulle kistje
Startprijs 220 EUR
Verkocht
Biedermeier theestoof 2020
Biedermeier theestoof

Resultaat:

100 EUR

Reliëf van zandsteen 2021
Reliëf van zandsteen
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Lamp 2022
Lamp

Resultaat:

100 EUR

2 Zaagvis tanden 2023
2 Zaagvis tanden
Startprijs 200 EUR