Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

9x Poppenhoofd 3000
9x Poppenhoofd
Startprijs 80 EUR
Porseleinen pop (Heubach) 3001
Porseleinen pop (Heubach)
Startprijs 140 EUR
Speelgoedauto's (4x) 3002
Speelgoedauto's (4x)
Startprijs 80 EUR
Speelgoed Bandai 3003
Speelgoed Bandai
Startprijs 40 EUR
Pop 'Koppelsdorf', zonder pruik. 3004
Pop 'Koppelsdorf', zonder pruik.
Startprijs 220 EUR
Pop 'Simon&Halbig', op standaard. 3005
Pop 'Simon&Halbig', op standaard.
Startprijs 150 EUR
Pop zonder pruik (gemerkt). 3006
Pop zonder pruik (gemerkt).
Startprijs 90 EUR
'Armand Marseille' pop 3007
'Armand Marseille' pop
Startprijs 70 EUR
3x Speelgoed 3008
3x Speelgoed
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Tinnen figuren (13x) 3009
Tinnen figuren (13x)

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
8 Dinky Toys en 1x Siku 3010
8 Dinky Toys en 1x Siku

Resultaat:

35 EUR

Lot oude/antieke tinsoldaten. 3011
Lot oude/antieke tinsoldaten.
Startprijs 40 EUR
Popje op standaard. 3012
Popje op standaard.
Startprijs 90 EUR
Verkocht
6 Modelauto's 1:18 Bburago/Maisto 3013
6 Modelauto's 1:18 Bburago/Maisto

Resultaat:

35 EUR

Pop & Stoel 3014
Pop & Stoel
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Lenz Set 100. + Uhlenbrock Trafo 3015
Lenz Set 100. + Uhlenbrock Trafo

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
Wilesco Stoomwals 3016
Wilesco Stoomwals

Resultaat:

50 EUR

Tischbaumbass 3017
Tischbaumbass
Startprijs 30 EUR
Pop met pruik, stoffen lijf. 3018
Pop met pruik, stoffen lijf.
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Popje met vlecht. 3019
Popje met vlecht.

Resultaat:

45 EUR

3x Popje, 2 zijn gemerkt. 3020
3x Popje, 2 zijn gemerkt.
Startprijs 90 EUR
3x Popje op standaard. 3021
3x Popje op standaard.
Startprijs 40 EUR
Verkocht
4x Pop. (1x zonder hfd., 1x stoff. lijf, 1x jurk bl. borduur) 3022
4x Pop. (1x zonder hfd., 1x stoff. lijf, 1x jurk bl. borduur)

Resultaat:

40 EUR

2x Pop, 1x op stand., 1x met mond open. 3023
2x Pop, 1x op stand., 1x met mond open.
Startprijs 40 EUR