Eikenhouten Friese staartklok begin 19e eeuw met bruidskrans en wekkerfunctie. geheel origineel met originele spiegels 160x37x22cm. Cond.: G
Oude Sallander stoelklok 2e helft 20e eeuw met maanstand en notenhouten kast in zeer goede staat 51x22x14cm. Cond.: G
Oude notenhouten regelateur 2e helft 20e eeuw met kroon en tollen in zeer goede staat 77x37x16cm. Cond.: G
Notenhouten regelateur ca. 1890, uurwerk gemerkt C.E. compleet met kroon en tollen. Lichte wormbeval 86x40x19cm. Cond.: R
Notenfineer regelateur met kroon en tollen ca. 1880, uurwerk gemerkt Junghans in redelijke staat 67x36x19cm. Cond.: G
50-er Jaren tafelklok met slagwerk in goede staat, ongemerkt 26xø21cm. Cond.: G
Groot model Zaanse stoelklok met bronzen gietwerk en mahoniehouten kast, bel en atlas 2e helft 20e eeuw 62x26x16cm. Cond.: G
Franse comtoise ca. 1880 met bloemslinger, gesigneerd Aurange A. Villeneuve in goede originele staat 137x37x20cm. Cond.: G
Oud Duits Schwarzwalder schilderijklokje 2e helft 20e eeuw. reproductie naar 19e eeuws voorbeeld, beschadiging bij deurtje Cond.: R
Oude Friese schippertjes klok 2e helft 20e eeuw met eikenhouten kast en maanstand. In zeer goede staat 71x20x17cm. Cond.: G
Oude Friese stoelklok 2e helft 20e eeuw in goede staat 55x28x18cm. Cond.: G
Oude Friese staartklok, klein model 2e helft 20e eeuw. Met maanstand en eikenhouten kast 63x17x14cm. Cond.: G
Oude regelateur 2e helft 20e eeuw, gemerkt Commodoor met gongslag en notenhouten kast 64x23x13cm. Cond.: G
Oude Friese schippertjes klok 2e helft 20e eeuw met eikenhouten kast in zeer goede staat 80x22x17cm. Cond.: G
BimBam regelateur ca. 1920, gemerkt Junghans met eikenhouten kast en Westminster uurwerk. Facetgeslepen glas en in originele staat Cond.: G