Prachtige grote Franse marmeren pendule met precisieslinger. 8-Daags uurwerk en zichtbare balans in zeer goede staat, minimale chip 46x37x14cm. Cond.: G
Duitse notenhouten Grunderzeit vrijslinger ca. 1880 met messing beslag, uurwerk ongemerkt. In redelijke ongerestaureerde staat 90x37x20cm. Cond.: G
Grote oude Hollandse beschilderde Friese stoelklok 20e eeuw in originele goede staat 84x50x26cm. Cond.: G
Notenhouten tafelklok met messing beslagen ca. 1890. Gruderzeit met gongslag, gemerkt P. H en S 42x31x18cm. Cond.: G
Franse comtoise ca. 1870 J.W. Gignon a Craponne. Harpslinger en gave wijzerplaat. In zeer goede originele staat 155x28x16cm. Cond.: G
Staande klok Tempus Fungit, Westminster made in germnay ECS. 3-Gewichter 2e helft 20e eeuw 215x42x27cm. Cond.: G