Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilverkleurig servies 6480
Zilverkleurig servies
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Glas en pijp 6481
Glas en pijp

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Kavel diversen (11x) 6482
Kavel diversen (11x)

Resultaat:

90 EUR

Chinese vaas + deksel 6483
Chinese vaas + deksel
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Benen figuur, India 6484
Benen figuur, India

Resultaat:

25 EUR

2 Terracotta paarden 6485
2 Terracotta paarden
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Ivoren slagtand 6486
Ivoren slagtand

Resultaat:

50 EUR

Chinese kom 6487
Chinese kom
Startprijs 10 EUR
8 Delen div. porselein 6488
8 Delen div. porselein
Startprijs 10 EUR
Benen boedha 6489
Benen boedha
Startprijs 15 EUR
Lampevoet, pors. beeld 6490
Lampevoet, pors. beeld
Startprijs 15 EUR
Lamp, edelman 6491
Lamp, edelman
Startprijs 15 EUR
2 Kastkommen 6492
2 Kastkommen
Startprijs 10 EUR
Tabouret 6493
Tabouret
Startprijs 25 EUR
Dekselvaas + doofpot 6494
Dekselvaas + doofpot
Startprijs 30 EUR
Verkocht
3 Vazen 6495
3 Vazen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chin. knobbelvaas, 19e eeuw 6496
Chin. knobbelvaas, 19e eeuw

Resultaat:

100 EUR

3 Imari borden 6497
3 Imari borden
Startprijs 20 EUR
Verkocht
3 Capucijner kop&schotels 6498
3 Capucijner kop&schotels

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
3 Chin. pors. kop&schotels 6499
3 Chin. pors. kop&schotels

Resultaat:

50 EUR

Wedgwood koekschaal 6500
Wedgwood koekschaal
Startprijs 30 EUR