Prachtige antieke Franse vuurvergulde bronzen pendule, ca.1860, met als voorstelling een liggende vrouw met snoeimes en koren. Prachtige vergulding en 8-daags uurwerk 38x40x15cm.
Prachtige oude tafelklok met speeldoos en wekkeruurwerk. Notenhout met messing bewerkte plaquettes. 1 Wijzertje mist 29x13x16cm. COnd.: G
Grote Duitse notenhouten tafelklok ca. 1900 met Westminster slagwerk. Uurwerk gemerkt Würtemberg met kwartierslag (uurwerk moet worden gereinigd). In goede originele staat 48x33x21cm. Cond.: G
Antieke notenhout fineer 2-gewichten regulateur, ca. 1880, gemerkt F.U.B.Freiburg, met secondenaanduiding. In goede originele staat. 113x45x20cm.
Goudkleurige staande klok geheel gemaakt in de barok stijl. Kop met schelpkroon en 2 sphinxen. Onderin een leeuwenkop. Klok is een 3-gewichter eind 20e eeuw 201x64x30cm. Cond.: G
Duitse staande klok ca. 1910 met eikenhouten kast en facetgeslepen glas. Westminster uurwerk, gemerkt Isgus. De klok is in goede originele staat 218x58x30cm. Lichte fineerschade aan rechterzijde Cond....
Onyx klokkenstel ca. 1880 met 4-lichts kaarskandelaars (enkele beschadigingen aan het onyx van de kandelaars). 8-Daags uurwerk, compositie metalen figuur, musicerende vrouw 46x30x16cm. en 49x19x19cm. ...
Oud Sallander wandklokje met maanstand, mahoniehouten kast en bronzen gietwerk 2e helft 20e eeuw 48x24x14cm. Cond.: G
Mooie antieke Franse jugendstil vaaspendule met bronzen monturen en geëmailleerd tussenstuk metbloemendecor in zweepslag motief. 8-daags uurwerk, In zeer goede staat. 48x28x19cm.
Duitse notenhout fineer balkon-vrijslinger gemerkt F.M.C. met gongslag ca. 1890. Compleet met tollen en kroon in goede originele staat 105x42x20cm. Cond.: MG
3-Delig antiek pendulestel, ca.1880, verguld en met wit marmer. 8-daags uurwerk. Prachtig uitgevoerd en compleet in zeer goede originele staat.41x21x11 en 25x14x9cm.
AntiekeFranse compositie metalen cartelklok, ca. 1880, met 8-daags uurwerk. In goede originele staat. 35x24x12cm.
Antiek eikenhouten Engels staand horloge, ca.1800, J.Smith Pittenweem, 8-daags uurwerk, mooie beschilderde wijzerplaat met rozen-en aardbeienmotief. Seconden en dag aanduiding. De klok bevindt zich in...
Oude eikenhouten Bim Bam wandregelateur in zeer goede staat, gemerkt Teka 2e helft 20e eeuw 88x34x19cm. Cond.: G
Frans marmeren pendulestel in Empire stijl ca. 1890 met 8-daags uurwerk, zonder slinger en bel. In goede staat 28,5x33x11cm. en 23x11x10cm. Cond.: G
Antieke notenhouten Franse kolompendule met inlegwerk, intarsia en vuurvergulde bronzen ornamenten, 8-daags uurwerk. 3 Koplijsten zijn weg, verder in goede originele staat. 54x27x16 cm., Cond.:G
Mooie antieke Duitse eikenhouten vrijslinger, ca.1880 Grunderzeit, gemerkt G.W., In goede originele staat met originele kroon en tollen, met half-uur slag,96x41x20cm.
Oude eikenhout fineer pendule, ca.1930, gemerkt: Manthe, met west-minster uurwerk. In zeer goede staat. 22x43x14cm.
Antieke notenhouten Junghans regelateur met halve zuilen en originele kroon in goede originele staat 105x41x20cm. Cond.: G
Bijzondere grote Franse reiswekker met dubbele bel en secondenaanduiding. Gegraveerde bronzen kast ,1e helft 20e eeuw. In goede originele staat 19x10x8cm.
Grote antiek Frans pendule uurwerk, c.1880, met emaille wijzerplaat, 8-daags uurwerk. 15xØ19cm., Cond.:G
Grote Friese staartklok (3-gewichter) met eikenhout fineer kast 2e helft 20e eeuw in goede staat. Mooie handbeschilderde wijzerplaat, 2 gewichten missen. 140x38x24cm. Cond.: G
3-Delig antiek pendulestel, ca.1880, pendule met ook aan de zijkanten glas, en groen onyx aan de klok en zijstukken. 8-daags uurwerk, in een goede staat. Compositie metaal is fijn uitgevoerd. 42x22x17...
Vuurvergulde pendule ca. 1860 met 8-daags uurwerk en half-uurslag. Compositie metaal, deel in de hand mist en wijzerplaat gecraceleerd 33x30x12cm. Cond.: R