Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

14. Oktoberveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 12. Oktober 2012 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2x Glaswerk
Ergebnis: 60 EUR

Twee delen 19e eeuws gegraveerd glaswerk; 1x dekselcoupe, rondom geslepen (minimale chips rand) 34xø16cm. en 1x Karaf, rondom geslepen 33xø9cm. Cond.: G

4 Glazen kandelaars
Startpreis 60 EUR

Vier kaarskandelaars, 19e eeuws glaswerk met restverzilvering

3 Traanflesjes (Romeins)
Startpreis 250 EUR

3 Glazen bodemvondsten uit de oudheid, waarschijnlijk Romeins. 2x flaconflesje en 1x zalfpotje. 25-77 cm., Cond.:G

Groen glazen schaal
Ergebnis: 10 EUR

Groen glazen design schaal 60-er jaren (Murano?) in zeer goede staat H.ca.14cm xø ca. 19cm.

Glazen design vaas
Ergebnis: 280 EUR

Prachtige groen glazen art-deco vaas, ca.1930, met vrouwendecor, mat en glanzend glas. 25.5x Ø16cm., Cond.:G

17 Delen Leerdam glas
Ergebnis: 50 EUR

17 Delen Copier Leerdam glas 1926 (gemerkt); 11x kleine koekjesschaaltjes, 4x grotere gebaksschaaltjes, 1x grote glazen ronde pot op onderschotel, 1x kleinen glazen ronde pot op onderschotel.

Glazen tafellamp Daum
Ergebnis: 50 EUR

Oude glazen tafellamp (Daum France) in goede staat 2e helft 20e eeuw 35x13x9cm. Cond.: G

Langwerpig glazen schaal
Ergebnis: 10 EUR

Langwerpige glazen design schaal 60-er jaren (Murano?), 5x38x11cm. Cond.: G

2 Vazen Leerdam
Ergebnis: 40 EUR

Twee oude K.P.C. Bazel Leerdam vazen (grotere vaas heeft 1 chip) 14-19cm. Cond.: R-G

Copier Leerdam vaas
Ergebnis: 30 EUR

Copier Leerdam glazen vaas, konisch en geschulpt 12-ø12cm. Cond.: G

5 Delen glaswerk 19e eeuw
Startpreis 40 EUR

Vijf delen 19e eeuws glaswerk met restverzilvering; 2x vazen, 1x kelk en 2x kaarskandelaar 13-27cm. Cond.: G

9 Mondgeblazen glaasjes
Ergebnis: 30 EUR

Negen mondgeblazen slingerglaasjes 19e eeuw 8,5x4,3cm. Cond.: G

42-Delig servies Leerdam
Ergebnis: 60 EUR

42 Delen A.D. Copier Neerlandia Art Deco groen persglas ontbijtservies 1933-1945 bestaande uit; 11x ontbijtbordje, 3x vleeswarenschaaltje, 3x eierdopje, 2x broodschaal, 1x suiker&melkstel, 2x schalen ...

7 Delen kristal
Startpreis 15 EUR

Zeven delen bewerkt kristal 20e eeuw; 1x grote schaal ø26cm. en 6x kleine schaal ø15cm. Cond.: G

Kristallen bowlset
Startpreis 150 EUR

Prachtige zwaar kristallen bowlstel facetgeslepen 14-delig. Geheel bestaand uit zware onderschotel, bowlpot met deksel en kristallen glazen. 1 Glas heeft een barst en 1 chip aan bowlpot 35xø41cm. Cond...

3 Schalen waaierkristal
Ergebnis: 90 EUR

Drie waaierkristallen scheepjesvormige schalen 2e helft 19e eeuw (minimale chips) 16-30cm. Cond.: G

3 Karaffen
Startpreis 30 EUR

Drie glazen karaffen 20e eeuw; 1x kristal Samobor karaf geslepen, 1x grote kristallen karaf en 1x persglas karaf (klein) 22-32cm. Cond.: G

6 Delen ruit/waaierkristal
Ergebnis: 80 EUR

Zes delen antiek kristal; 1x bonbonniere waaierkristal (1 chip), 1x stolp waaierkristal (2 chips), 1x Nap ruitkristal (1 chip), 2x ruitkristallen onderzetters (minimale chips) en 1x geslepen schaal 6-...

2 Kristallen karaffen
Ergebnis: 65 EUR

Twee zware kristallen karaffen facetgeslepen, 1e helft 20e eeuw. Bij 1 karaf 1 chip af. 26x10x10cm.,Cond.:R/G

Glazen schaaltje
Ergebnis: 22 EUR

Aparte filligrain bonbonschaal met blauw/groen glazen binnenbakje. gemerkt Paris 1897 (glas gemerkt Vereco France). geheel staand op drie pootjes 9x11x11cm. Cond.: G

5 Delen glaswerk
Startpreis 30 EUR

Vijf delen glaswerk 20e eeuw; 1x Swarovski zwaan (chip staart af), 1x olifant Vannes Art France (Goed), 1x briefverzwaarder bolvormig facetgeslepen (chip), 1x kaarskandelaar Swarovski (goed) en 1x taf...

Pindaset Leerdam
Startpreis 20 EUR

Thomassen ontwerp Leerdam glazen pindaset 7-delig 3,5-13cm. Cond.: G

3 Copier asbakken
Startpreis 40 EUR

Drie Copier Leerdam asbakken; 2x "spijker" asbakken (1x met reclame Suerdieck Brasil 6xø13cm. en 1x blauw-groene asbak 4xø12cm.) Cond.: G

Ovale kristallen schaal
Startpreis 50 EUR

Ovaalvormige ruitgeslepen kristallen schaal 2e helft 19e eeuw, minimale chips 10x19x24cm. Cond.: G