This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

Boulle klok (paarden)
Starting price 11.000 EUR

Jan Evert Morel, Stilleven
Starting price 8.500 EUR

Jan Evert Morel. 1769 - 1808. Stilleven met bloesem, fruit en granaatappelen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 42 cm. In goede staat.

Dirk Smorenberg, Waterlelies bij Loosdrechtse Plassen
Starting price 7.000 EUR

Dirk Smorenberg. 1883 - 1960. Waterlelies bij Loosdrechtse Plassen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 75 cm. In goede staat.

Willem Roelofs, Landschap
Starting price 6.000 EUR

Willem Roelofs. 1822 - 1897. Landschap, romantische periode. Met paard en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 49 x B 69 cm. In goede staat.

Jan Voerman jr., Stilleven
Starting price 6.000 EUR

Jan Voerman jr. 1890 - 1976. Groot werk, stilleven met diverse bloemsoorten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 62 x B 47 cm. In goede staat.

H.E. Reijntjens, Dorpsstraat met markt en figuren
Starting price 6.000 EUR

Henricus Engelbertus Reijntjens. 1817 - 1900. Hoofdwerk. Dorpsstraat met markt en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 72 x B 60 cm. In goede staat.

Rolex oyster, perpetual
Starting price 5.500 EUR

Rolex Oyster perpetual date just, bicolour model met een goudkleurige wijzerplaat voorzien van diamanten in de indexen. ø kast 36 mm. Aankoop 1996, Rüschersbeck, Dortmund. Met originele doos en papier...

Chinese vaas, H 37,5 cm.
Starting price 5.000 EUR

Chinees porseleinen vaas met rondom figuren/floraal/perzik decor. Afmeting: H 37,5 x Ø 36 cm. In goede staat.

D. Smorenberg, Winter
Starting price 5.000 EUR

Dirk Smorenberg. 1883 - 1960. Boerderij in de winter met roeiboot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 67 cm. In goede staat.

Artz, Katwijks' interieur met moeder en kind
Starting price 5.000 EUR

Constant David Ludovic Artz. 1870 - 1951. Katwijks' interieur met moeder en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 77 cm. In goede staat.

Beeld, Mollige dame
Starting price 4.750 EUR

17e Eeuwse Chinese trekpot Ø 22 cm.
Starting price 4.500 EUR

Zeer grote 17e eeuws Chinees porseleinen trekpot met zilveren montuur en floraal decor. Afmeting: 28 x Ø 22 cm. In goede staat.

Bronzen beeld van Theodore Gechter
Starting price 4.500 EUR

Antiek bronzen figurengroep door Theodore Gechter. 1796 - 1844. Gevecht tussen Osmaan en kruisridder. Afmeting: 40 x 34,5 x 19 cm. In goede staat.

Zéér grote bronzen plaquette (ca. 50 kg.)
Starting price 4.500 EUR

Zéér grote bronzen wandplaquette Jan and Joel Martel met afbeelding van muzikanten in art deco-stijl. Gewicht is circa 50 kg.!! Afmeting: 120 x 60 x 6 cm. In goede staat.

Antiek bronzen stier door I.J. Bonheur
Starting price 4.500 EUR

Antiek bronzen stier door Isodore Jules Bonheur. 1827 - 1901. Met prachtige patina. In zeer goede staat. Afmeting: 60 x 20 x 40 cm.

Arabier te paard
Starting price 4.500 EUR

Bronzen beeld
Starting price 4.500 EUR

Chopard horloge witgoud
Starting price 4.500 EUR

Elegant witgouden horloge, Chopard, 750/000, met een rechthoekige kast, de rand is bezet met singlecut geslepen diamanten. Aan het horloge zit een glad gevlochten Milanese band. mechanisch. Totaal gew...

Amulet van jade
Starting price 4.000 EUR

Oud Chinees amulet van jade, met reliëf decor. Afmeting: 17 x 7,5 x 1,1 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas, H 45 cm.
Starting price 4.000 EUR

Grote Chinees porseleinen knobbelvaas met draken decor. Voorzien van zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Zeldzame Engelse lantaarnklok
Starting price 4.000 EUR

Grote 19e eeuwse Engelse bracket lantaarnklok met carillon, kwartierslag (acht bellen) + slagwerk op grote bel. Edward Morris at the Cateaton Street fecit. Functioneel. Uurwerk behoeft reiniging. Afme...

Wortelnoten topbureau, 1880
Starting price 3.750 EUR

Prachtig, 2-delig Italiaans gebombardeerd wortelnoten schrijfbureau met opstand en bandintarsia. Circa 1880. In zeer goede gerestaureerde staat. Afmeting: 230 x 60 x 120 cm.

Marqueterie bureau
Starting price 3.500 EUR

Maqueterie cilinder schrijfbureau met intarsia. 18e Eeuw. Louis Seize. Met diverse houtsoorten belijmd, ook zijkanten. Onder meer met rozenhout. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd....

Govert van Emmerik, Schepen op ruwe zee
Starting price 3.500 EUR

Govert van Emmerik. 1808 - 1882. Schepen op ruwe zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 45 cm. In goede staat.