Antiek penvuur pistool in lederen holster (onklaar gemaakt). Circa: 1880. Afmeting: 23 cm. In redelijk/goede staat.
Franse 19e eeuwse notenhouten pendule 'Tete de Poupèe' ca. 1840. Met vuurverguld bronzen beslag. Achtdaags-uurwerk, met touwtjesslinger en halfuur-slag. Afmeting H. 46 cm. In zeer goede staat.
Friese eikenhouten kantoortje met wekker en mooie beschilderde wijzerplaat. Vroeg 19e eeuw. Afmeting. 118 cm. In goede staat.
Ebbenhouten wandelstok met gecontourneerde plated knop, versierd met biedermeier gravure, 86x5 cm. Wat gedeukt.
Grote oude meerschuim tabakspijp met Sultan in foudraal. 20e Eeuw. Afmeting: L.17 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met Chinese figuren in hemel, fruit- en florale decors etc. emaille beschildering. 19e Eeuw. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Twee antiquarische boeken. Eén maal 'berichten uit de andere waereld, 60 deel, 1752. Kon. Richard en de Gr. van Flemming, Amsterdam. In mooie originele lederen band. Eén maal 'Het heilige bruydt Ciera...
Geelgouden ring, 585/000, met 3 briljanten. Strakke ring met een halve cirkel versierd met 3 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0.09 crt SI-W, in de band gezet. ca 3,2 gr ø 54 Nieuw
Oude Bechner vleugel piano, zwart gepolitoerd, Nr. 285977. Minimale beschadiging. Afmeting: 145 x 155 x 110 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen warmhoudbord, met landschap decor. 'Queng Lung'. 18e Eeuw. Afmeting: 4 x 25 cm ø. In goede staat.
Twee gesigneerde tinnen kaarskandelaren. Just Andersen. Ca. 1920. Afmeting. 20x17x11 cm. In goede staat.
Vier maal Chinees porselein. 18e Eeuw. Twee grote Familie Rose sierkommen met florale decors (haarscheur). Eén maal Imari porseleinen kom (minimale chip), 18e eeuw. Eén maal kleine Familie Rose kom (h...
Oude/antieke (?) koperen samovaar met gravering. Afmeting: 54 cm In goede staat
Zilveren arre-slee, miniatuur, 835/000, met paard en 2 personen. 8x2x2 cm. ca. 21,35 gr. In goede staat
Drie maal antiek meet-apparatuur. Eén maal groot metalen meetlint. Twee kleine trekweeginstrumenten. 19e Eeuw. Afmeting: circa 27 - 34 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Meissen porselein (Knauff), met florale decor en goudrand. Circa 1900. Twee maal bord, één maal schaal. Afmeting: 22 - 36 cm. In goede staat.