Onduidelijk gesigneerd, Duitse school. 'Vissersvrouw bij boten'. Olieverf op paneel. Afmeting. 60x80 cm. In goede staat.
Grote Duitse Thuringen porseleinen valk op rotsblok. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 24,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. 'Bloem stilleven' in ovale lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Prachtige Imari porseleinen schaal in verguld bronzen montuur met Foohond en florale decors. 19e Eeuw. Afmeting: 18 x 33 x 22 cm ø. In goede staat.
J. Hoek. 'Gezicht op Katwijk'. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 60 cm. In goede staat.
Ad Maas '54. Tilburg 1930 - Thorn 2013. 'Dame in stoel'. Zwarte inkt op papier. Afmeting: 37 x 21 cm. In goede staat.
Lot van vijf antieke Chinese terracotta figuren (geglazuurd), ca. 1900. Minimale beschadigingen. Afmeting. 9-20 cm. In redelijk/ goede staat
Zes antieke Chinees porseleinen capucijner kop en schotels. Circa 1800. Met pagodes en florale decors. Zes schotels goed, drie kopjes goed, twee kopjes chip, één kopje beschadigd. Afmeting: 5 x 11,5 c...
Duitse porseleinen plaquette in houtgestoken lijst met edelweiss. Circa 1900. Handgeschilderd. 'Vrouw in bergen'. Afmeting: 31 x 22 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse Fraureuth porseleinen tafellamp. Drie-lichts, met landschap en vogel in bloesemtak voorstelling. (losse porseleinen lampenvoet beschadigd). Afmeting: 76 cm. In redelijk/goede staa...
Twee maal Chinees porseleinen Familie Rose kopjes met floraal- en vlinder decors. 19e Eeuw. Gemerkt. Afmeting: 3,5 x 7 cm ø. In goede staat.
Drie grote porseleinen plaquettes met romantische voorstellingen met dames. 21e Eeuw. Afmeting: 41 x 31 cm. In goede staat.
Twee antieke bisquit porseleinen Royal Dux figuren. Eerste helft 20e eeuw. Herder en herderin. (één chip). Afmeting: 30-31 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met landschap decor rondom , met paradijsvogel en draak in water. 19e Eeuw. Afmeting: 49 x 15 cm. ø. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen vazen met groene glazuur en figuren decors. 20e Eeuw. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Twee grote Imari porseleinen vazen met Geisha en florale decors. Afmeting. 37 cm. Eén vaas bovenrand gelijmd, één vaas haarlijn. In redelijke staat