J. Hoek. 'Gezicht op Katwijk'. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 60 cm. In goede staat.
Zes antieke Chinees porseleinen capucijner kop en schotels. Circa 1800. Met pagodes en florale decors. Zes schotels goed, drie kopjes goed, twee kopjes chip, één kopje beschadigd. Afmeting: 5 x 11,5 c...
Ad Maas '54. Tilburg 1930 - Thorn 2013. 'Dame in stoel'. Zwarte inkt op papier. Afmeting: 37 x 21 cm. In goede staat.
Oude/antieke (?) koperen samovaar met gravering. Afmeting: 54 cm In goede staat
Oude Bechner vleugel piano, zwart gepolitoerd, Nr. 285977. Minimale beschadiging. Afmeting: 145 x 155 x 110 cm. In goede staat.
Duitse porseleinen plaquette in houtgestoken lijst met edelweiss. Circa 1900. Handgeschilderd. 'Vrouw in bergen'. Afmeting: 31 x 22 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten barok commode, orgel gebogen, met vier laden (oudere restauratie), 18e eeuw. Afmeting: 78 x 86 x 50 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse Fraureuth porseleinen tafellamp. Drie-lichts, met landschap en vogel in bloesemtak voorstelling. (losse porseleinen lampenvoet beschadigd). Afmeting: 76 cm. In redelijk/goede staa...
Drie maal antiek meet-apparatuur. Eén maal groot metalen meetlint. Twee kleine trekweeginstrumenten. 19e Eeuw. Afmeting: circa 27 - 34 cm. In goede staat.
Twee maal Chinees porseleinen Familie Rose kopjes met floraal- en vlinder decors. 19e Eeuw. Gemerkt. Afmeting: 3,5 x 7 cm ø. In goede staat.
Antiek waaiervormig messing haardscherm. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting:H. 60 cm. In goede staat.
Groot Oosters patchwork kleed. Gemaakt van zijde, met goudrand et c.. Afmeting: 167 x 205 cm. In goede staat.
Drie grote porseleinen plaquettes met romantische voorstellingen met dames. 21e Eeuw. Afmeting: 41 x 31 cm. In goede staat.
Grote bouille stijl piedestal met marmeren blad, 21e eeuw. Afmeting: 117 x 36 x 36 cm. In goede staat.
Twee antieke bisquit porseleinen Royal Dux figuren. Eerste helft 20e eeuw. Herder en herderin. (één chip). Afmeting: 30-31 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten schommelstoel met zeer grote oren en lade. 18e-19e eeuw. Afmeting: 113 x 55 x 70 cm. In zeer goede staat.
Chinese ijzeren gesigneerde schotel, gecontourneerd. 19e Eeuw. Afmeting: ø 19,5 cm in goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met landschap decor rondom , met paradijsvogel en draak in water. 19e Eeuw. Afmeting: 49 x 15 cm. ø. In goede staat.
Drie antieke bajonetten, ca. 1900-1940. Oxydatie. Afmeting L.. 48-64 cm. In redelijke staat
Twee grote oude Chinees porseleinen vazen met groene glazuur en figuren decors. 20e Eeuw. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten Biedermeier empire bank met groene velours. Afmeting: 90 x 210 x 65 cm. In goede staat.
Twee oude antieke geëlectrificeerde messing kaarskandelaars, ca. 1920. Hoogte: 30 cm. In goede staat.
Spaanse salontafel van kastanjehout met lades. (ingekorte tafel). 17e-18e Eeuw. Oude wormbeval, veel gebruikssporen. maar mooie patina. Afmeting: 43 x 68 x 146 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Imari porseleinen vazen met Geisha en florale decors. Afmeting. 37 cm. Eén vaas bovenrand gelijmd, één vaas haarlijn. In redelijke staat