Twee Chinees porseleinen borden met landschappen decors (één chip). 18e Eeuw. Afmeting: ø 25,5 cm. In redelijk/goede staat.
Broche met diamanten voorzien van gouden achterzijde, 585/000. Broche in de vorm van een tak met bloem uit zilver bezet met diverse diamanten. Grootte 25x49 mm. ca 10 gr. In zeer goede staat.
Drie delen oud Japans/Chinees porselein. Eén maal draken-schotel, één maal bloempot en één maal florale-schotel. Afmeting: 20 - 26 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 585/000 met diamant. Een brede slagring met in het midden een briljant geslepen diamant, 0.18 crt VSI, Merk: Desiree. Nieuwwaarde € 1080,- ca. 3.2 gr. ø 50
Zes persoons plated bestek, basis 90, bestaande uit 6 vorken, 6 messen en 6 lepels, met rond gecontourneerde steel versierd met een rand met voluten en palmetten. Gestempeld: DSA 90. Lengte 22 cm. In...
Eikenhouten dranktonnetje met ijzeren beslag en handvat . 19e Eeuw. Afmeting. 24x15 cm. ø. In goede staat.
Chinees Imari porseleinen trekpot (tuit gelijmd, haarscheur + chips deksel). 18e Eeuw. Afmeting: 12,3 x 15,2 x 9,5 cm ø.
Antieke Chinees porseleinen rolvaas, ca. 1900-1920. Gemerkt. Met floraal- en vogel decor. Afmeting. 27.5 x 12 cm. ø . In goede staat
Engelse antieke mahoniehouten opklapbare salontafel met twee hangoorbladen, ca. 1870. Vier spant-poot en laden. Afmeting. 62x107x103. In goede staat.
Wortelnoten bijzettafel met wangen omstreeks 1960, stijlmeubel met lade en messing klauwpoten op wielen Afmeting 53x37x 47(72cm). In goede staat
Drie mooie plated theekannen. 20e Eeuw. Afmeting: 17 -23 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil mahoniehouten bijzettafel omstreeks 1900,Afmeting 77x91x62cm. Lichte krasvorming verder in goede staat
Antiek Chinees porseleinen Familie Rose vaas met florale decors, fijn geschilderd,, goud decor en groene achtergrond. (Gemerkt). Afmeting: 33 x 16 cm. ø. In goede staat.
Antieke Hollands zilveren papegaai tasbeugel met rokhaak, aan voorzijde handgegraveerd met papegaaien en huizen. 833/000 kleinkeur/Grootkeur, jl: R: 1862 beugelbreedte 18cm In goede staat
Hollands zilveren roomkom op drie bokkepootjes, versierd met typisch Hollandse voorstellingen, 835/000, MT.: Alle de Haas, Sneek,jl.: B:1911 ca. 96gr., ø11x5.5cm.,Rand is iets uit model en heeft een ...
Collier bestaande uit bloedkoraal en zwarte parels met geelgouden 585/000 slot. Collier met zoetwaterparels, ø 8mm, en bloedkoraal,4 mm, om en om . Voorzien van een ronde sluiting met bewerking, ø 1...
Zilveren hoge schenkkan, 833/000, op ronde voet versierd met meerdere parelranden. De greep is gemaakt uit een gekrulde C-voluut versierd met bladdecor. Op het scharnierende deksel is een zilveren uit...
Antiek kersenhouten hangkastje, ca. 1900. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting. 43 cm. In zeer goede staat.
Zilveren koffiekan, 833/000, rechthoekig model met afgeronde hoeken, met deels gecannuleerde rand, geplaatst op een rechthoekige voet met getorste rand. Scharnierend deksel met floraal bewerkte rozet ...
Sierlijke witgouden ring, 750/000, met diamant. Ring met aan de bovenzijde een brede slag bezet met 158 diamanten, briljant en baguette geslepen,. Toaal ca.1,84 crt. S-SI/H. ø 53 Ca. 2,2 gram. Nieuw.
Fraai Engels zilveren koffieservies, 925/000, 4-delig, geplaatst op plated tablet. Een servies met een bolle rechthoekig gecontourneerde vorm, bestaande uit een koffiekan, theekan, melkkan en een suik...
Louis Quinze stijl commode met zwaar bronzen sierwerk en beslag. Rondom met intarsia (inlegwerk) van notenhout met ahornfineer en marmeren blad. 2e helft 20e eeuw.Afmeting 103x90x52cm.
In zeer goede...
Prachtige antieke notenhouten tafel met lade en dubbele getorste zuilen, ca. 1880. Afmeting. 74x55x80 cm. In goede staat.
Geslepen kristallen tafelset, deels met omgeslagen rand voorzien van amandelslijpsel op floraal gegraveerde zilveren voet, 835/000, op gecontourneerd zwart houten basement met ivoren pootjes. 28x10x16...