This website uses cookies

33. Juliveiling 2017

Auction on Friday, July 14, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

Landkaart 1626. 1009
Landkaart 1626.
Starting price 1.000 EUR
Sold
Spiegel, empire. 4012
Spiegel, empire.

Result:

1.300 EUR

Sold
2 Chinese bloempotten 6222
2 Chinese bloempotten

Result:

80 EUR

Aris Knikker 1002
Aris Knikker
Starting price 650 EUR
Sold
Kabinet/eiken 4005
Kabinet/eiken

Result:

850 EUR

Porseleinen plaquette gesigneerd 6215
Porseleinen plaquette gesigneerd
Starting price 100 EUR
Banjo-Ukelele, 50-er jaren. 2217
Banjo-Ukelele, 50-er jaren.
Starting price 40 EUR
Monnink op houten voet. 2210
Monnink op houten voet.
Starting price 90 EUR
Pendule 3689
Pendule
Starting price 70 EUR
4x Porseleinen doosje 6208
4x Porseleinen doosje
Starting price 60 EUR
Sold
Chinese dekselpot, draken/hond. 2203
Chinese dekselpot, draken/hond.

Result:

220 EUR

Klok, porselein 3660
Klok, porselein
Starting price 700 EUR
Chrysopraas 906
Chrysopraas
Starting price 50 EUR
Friese staartklok 3653
Friese staartklok
Starting price 175 EUR
3x Antieke Brusselse vazen 6172
3x Antieke Brusselse vazen
Starting price 60 EUR
Twee broches met goud en groene steen 899
Twee broches met goud en groene steen
Starting price 70 EUR
Sold
Makkumse lekschaal+platelen vaas 6165
Makkumse lekschaal+platelen vaas

Result:

50 EUR

4x Porselein, 'Bing &Grondahl' 6158
4x Porselein, 'Bing &Grondahl'
Starting price 130 EUR
Sold
Staande klok, groen beschilderd 3646
Staande klok, groen beschilderd

Result:

210 EUR

Sold
Tafelklok 3639
Tafelklok

Result:

100 EUR

Sold
4x Koperwerk, 19e eeuw. 2167
4x Koperwerk, 19e eeuw.

Result:

40 EUR

Lot zilveren sieraden 892
Lot zilveren sieraden
Starting price 30 EUR
Sold
Lampje 'Boot'. 2160
Lampje 'Boot'.

Result:

60 EUR

Sold
Hanglamp 2153
Hanglamp

Result:

60 EUR