This website uses cookies

Januariveiling 2024

Auction on Thursday, January 11, 2024 from 10:00

Completed | Default auction

2x Antieke Franse reiswekker
Result: 90 EUR

Twee antieke Franse reiswekkers van messing. Circa 1900. Eén wekker goed. Eén wekker defect. Functies niet getest. Afmeting: circa 12 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke klokkast met beeld + schilderij, 1900
Result: 30 EUR

Antieke houten klokkast met schilderij en terracotta beeld. Beeld beschadigd. Circa 1900. Afmeting: 84 x 40 x 25 cm. In matige staat.

Twee antieke wekkers, 1900
Result: 70 EUR

Twee antieke wekkers. Circa 1900. 1x Vernikkeld met speeldoos. 1x Compositie metaal met jachthond. Afmeting: 17 - 31 cm. In redelijk/goede staat.

Franse pendule, 1870
Result: 80 EUR

Gave antieke Franse pendule van albast met verguld compositie metaal. Circa 1870, louis philippe. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 33 x 27 x 10 cm. In goede staat.

Frans marmeren klokkenstel
Result: 80 EUR

Antiek zwart marmeren klokkenstel met kaarskandelaren. Frankrijk. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

Franse palisander kolomklok
Result: 200 EUR

19e Eeuwse Franse kolompendule met getorste zuilen. Louis Philippe. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 48 cm. In goede staat.

Franse strijdwagen pendule, 1880
Starting price 350 EUR

Antieke Franse strijdwagen pendule met marmeren basement. Compositie metaal. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 56 x 50 x 30 cm. In goede staat.

Frans klokkenstel, 1880
Starting price 600 EUR

Antiek, Frans bronzen klokkenstel met jonge faunen. Circa 1880. Deels gebruneerd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Deels gebruneerd. In ongereinigde goede staat. Afmeting: 21 - 22 cm.

Franse reiswekker, 1900
Result: 80 EUR

Antieke Franse reiswekker van messing met slagwerk op bel. Circa 1900. Secondenwijzer mist. Afmeting: 12 cm. In redelijk/goede staat.

Twee antieke klokken
Result: 90 EUR

Engelse staande klok, H 235 cm.
Result: 225 EUR

Mooie 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met bandintarsia. Achtdaags-uurwerk met halfuur-slag, seconden aanduiding en maanstand. Afmeting: H 235 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Result: 80 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse Friese staartklok van eikenhout. Met maanstand, wekker, en datum-aanduiding. Afmeting: 144 cm. In goede staat.

Friese stoelklok
Result: 120 EUR

18e Eeuwse Hollandse Friese stoelklok met wekker. Wijzerplaat latere beschildering. Afmeting: 72 cm. In goede staat.

Amsterdams staand horloge, H 270 cm.
Starting price 4.000 EUR

Friese stoelklok, 1880
Result: 80 EUR

Antieke Friese stoelklok met wekker. Klein model. Circa 1880. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

Schwarzwalder klok (met wekker)
Starting price 30 EUR

Schwarzwalder klok (wekkerfunctie). 19e Eeuw. Duitsland. Niet getest. Afmeting: 40 x 26 cm. In goede staat.

Franse comtoise, 1870
Starting price 70 EUR

Antieke Franse comtoise met ankergang + pronkslinger. Circa 1870. Afmeting: 50 x 41 x 17 cm. In goede staat.

Amsterdams staand horloge, 1740
Starting price 2.000 EUR