Twee antieke Franse reiswekkers van messing. Circa 1900. Eén wekker goed. Eén wekker defect. Functies niet getest. Afmeting: circa 12 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke houten klokkast met schilderij en terracotta beeld. Beeld beschadigd. Circa 1900. Afmeting: 84 x 40 x 25 cm. In matige staat.
Twee antieke wekkers. Circa 1900. 1x Vernikkeld met speeldoos. 1x Compositie metaal met jachthond. Afmeting: 17 - 31 cm. In redelijk/goede staat.
Gave antieke Franse pendule van albast met verguld compositie metaal. Circa 1870, louis philippe. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 33 x 27 x 10 cm. In goede staat.
Antiek zwart marmeren klokkenstel met kaarskandelaren. Frankrijk. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse kolompendule met getorste zuilen. Louis Philippe. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Antieke Franse strijdwagen pendule met marmeren basement. Compositie metaal. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 56 x 50 x 30 cm. In goede staat.
Antiek, Frans bronzen klokkenstel met jonge faunen. Circa 1880. Deels gebruneerd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Deels gebruneerd. In ongereinigde goede staat. Afmeting: 21 - 22 cm.
Antieke Franse reiswekker van messing met slagwerk op bel. Circa 1900. Secondenwijzer mist. Afmeting: 12 cm. In redelijk/goede staat.
Mooie 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met bandintarsia. Achtdaags-uurwerk met halfuur-slag, seconden aanduiding en maanstand. Afmeting: H 235 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse Friese staartklok van eikenhout. Met maanstand, wekker, en datum-aanduiding. Afmeting: 144 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse Friese stoelklok met wekker. Wijzerplaat latere beschildering. Afmeting: 72 cm. In goede staat.
Antieke Friese stoelklok met wekker. Klein model. Circa 1880. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Schwarzwalder klok (wekkerfunctie). 19e Eeuw. Duitsland. Niet getest. Afmeting: 40 x 26 cm. In goede staat.
Antieke Franse comtoise met ankergang + pronkslinger. Circa 1870. Afmeting: 50 x 41 x 17 cm. In goede staat.
18e Eeuws wortelnoten Amsterdams staand horloge met florale intarsia. Door Jan Gobels, Amsterdam. Met maanstand + datum aanduiding. Circa 1740. Afmeting: H 270 cm. In goede staat.