This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Januariveiling 2024

AD-

Auction on Thursday, January 11, 2024 from 10:00

Completed | Default auction

Louis Seize pendule, H 46 cm.
Result: 190 EUR

19e Eeuwse zwart-marmeren Louis Seize pendule met touwtjesslinger. Te gebruiken voor onderdelen. Huwelijk uurwerk + klokkast. Ophanging slinger afgebroken, wel aanwezig. Functie niet getest. Afmeting:...

Franse figurenpendule, H 70 cm.
Starting price 600 EUR

Antieke Franse figurenpendule met drie figuren in 17e eeuwse klederdracht. Met marmeren basement. Achtdaags-uurwerk, halfuur-enchappement. Afmeting; H 70 cm. In goede staat.

Vrijslinger, Willem Penaat
Result: 225 EUR

Hollandse eikenhouten vrijslinger klok. Art deco. Ontwerp Willem Penaat. Circa 1915. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

Beeldje voor mysterieuse klok
Result: 130 EUR

Antiek figuur voor een mysterieuze Franse swingpendel klok. Circa 1900. Compositie metaal. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

Franse nachtklok, 1900
Starting price 500 EUR

Antiek Franse bronzen vergulde nachtklok met strik en kristalglas (voor kaarslicht). Circa 1900. Origineel enchappement horloge uurwerk. Afmeting: 19 x 16 x Ø 14 cm. In goede staat.

Gustav Becker regulateur, 1900
Starting price 120 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gustav Becker regulateur. Gründerzeit. Circa 1900. Kroon mist stukje hout. Verder in goede staat. Afmeting: 98 cm.

Antieke Franse Brocot pendule, 1890
Result: 350 EUR

Antieke Franse Brocot pendule van messing, met volle zuilen, hekwerk en kratervazen. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Frans klokkenstel, 1900
Result: 120 EUR

Antiek Frans marmeren klokkenstel met compositie metalen figuur. Joueur de Flute. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Eén scheur in marmer. Afmeting: 45 - 48 cm. In redelijk/goed...

Frans klokkenstel, 1900
Result: 120 EUR

Antiek Frans marmeren klokkenstel met compositie metalen figuur. Circa 1900. Jeanne d'Arc. Uurwerk, circa 1930. Achtdaags uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 48 - 63 cm. In redelijk/goede st...

Klokkenstel, 1900
Starting price 120 EUR

Antiek jugendstil keramieken klokkenstel met messing. Circa 1900. Uurwerk vervangen door batterij uurwerk. Niet getest. Messing voet van klok heeft scheur. Afmeting: 43 - 61 cm. In redelijk/goede staa...

Fans klokkenstel,1890
Starting price 160 EUR

Antiek Frans klokkenstel van messing. Historisme, neo renaissance. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Eén pootje kandelaar mist. Afmeting: 45 - 52 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Franse pendule
Result: 100 EUR

Antieke Franse pendule met wereldbol, passer. Compositie metaal + marmer. Afmeting: 40 x 32 x 15 cm. In goede staat.

Engelse staande klok, H 233 cm.
Result: 250 EUR

18e Eeuwse eikenhouten Engelse staande klok met halfuur-slag + datum aanduiding. Gesigneerd Hardie Morpeth. Afmeting: H 233 cm. In goede staat.

Schwarzwalder klok
Result: 80 EUR

Antieke Schwarzwalder schoolklok met wekker. Notenhout. Circa 1880. Afmeting: 20 x Ø 28 cm. In goede staat.

Friese stoelklok
Result: 100 EUR

Antieke Hollandse Friese stoelklok met wekker. 19e Eeuw. Afmeting: 68 cm. Géén gewichten, verder in goede staat.

2x Messing bakkersklok, 1890
Result: 110 EUR

Twee antieke Franse bakkersklokken van messing, met emaille cartouches. Historisme. Circa 1890. Eén met vrijslinger + halfuur-slag. Eén met stil uurwerk. Afmeting: 35 - 44 cm. In goede staat.

2x Porseleinen bakkersklok, 1890
Result: 110 EUR

Twee antieke Franse bakkersklokken van porselein. Met stil uurwerk. Circa 1890. Afmeting: 36 - 37 cm. In goede staat.

3-Delig Frans klokkenstel, 1890
Result: 180 EUR

Antiek, Frans marmeren klokkenstel in louis seize stijl, met messing monturen. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 28 - 43 cm. In goede staat.

Antieke Franse tafelklok
Result: 140 EUR

Antieke Franse notenhout/messing tafelklok met wekker. Circa 1900. Afmeting: 16 cm. In zeer goede staat.

Klokkenmannetje
Result: 150 EUR

Gietijzeren klokkenman met bewegende ogen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 41 cm. In goede staat.

Franse klokkendrager
Result: 225 EUR

Antieke Franse compositie metalen klokkendrager met wekker en barometer. Originele polychromie. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Augenwender klok, 1860
Result: 200 EUR

Antieke Duitse Schwarzwalder Augenwender klok met achter-glas-beschildering. Circa 1860. Halfuur-slag. Afmeting: 35 x 30 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1900
Result: 250 EUR

Antieke Franse compositie metalen jugendstil pendule met zweepslag decor en vrouwenhoofd. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Franse jugendstil pendule, 1900
Starting price 450 EUR

Antieke Franse jugendstil pendule met zweepslag floraal decor. Vrouw met boek. Compositie metaal. Bronskleurig gepatineerd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 59 cm. In goede st...