Hollandse eikenhouten vrijslinger klok. Art deco. Ontwerp Willem Penaat. Circa 1915. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Antiek figuur voor een mysterieuze Franse swingpendel klok. Circa 1900. Compositie metaal. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Antiek Franse bronzen vergulde nachtklok met strik en kristalglas (voor kaarslicht). Circa 1900. Origineel enchappement horloge uurwerk. Afmeting: 19 x 16 x Ø 14 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gustav Becker regulateur. Gründerzeit. Circa 1900. Kroon mist stukje hout. Verder in goede staat. Afmeting: 98 cm.
Antieke Franse Brocot pendule van messing, met volle zuilen, hekwerk en kratervazen. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Antiek Frans klokkenstel van messing. Historisme, neo renaissance. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Eén pootje kandelaar mist. Afmeting: 45 - 52 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse pendule met wereldbol, passer. Compositie metaal + marmer. Afmeting: 40 x 32 x 15 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten Engelse staande klok met halfuur-slag + datum aanduiding. Gesigneerd Hardie Morpeth. Afmeting: H 233 cm. In goede staat.
Antieke Schwarzwalder schoolklok met wekker. Notenhout. Circa 1880. Afmeting: 20 x Ø 28 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse Friese stoelklok met wekker. 19e Eeuw. Afmeting: 68 cm. Géén gewichten, verder in goede staat.
Twee antieke Franse bakkersklokken van messing, met emaille cartouches. Historisme. Circa 1890. Eén met vrijslinger + halfuur-slag. Eén met stil uurwerk. Afmeting: 35 - 44 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse bakkersklokken van porselein. Met stil uurwerk. Circa 1890. Afmeting: 36 - 37 cm. In goede staat.
Antiek, Frans marmeren klokkenstel in louis seize stijl, met messing monturen. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 28 - 43 cm. In goede staat.
Antieke Franse notenhout/messing tafelklok met wekker. Circa 1900. Afmeting: 16 cm. In zeer goede staat.
Gietijzeren klokkenman met bewegende ogen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen klokkendrager met wekker en barometer. Originele polychromie. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Schwarzwalder Augenwender klok met achter-glas-beschildering. Circa 1860. Halfuur-slag. Afmeting: 35 x 30 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen jugendstil pendule met zweepslag decor en vrouwenhoofd. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.