This website uses cookies

Oktoberveiling 2023

Auction on Thursday, October 12, 2023 from 10:00

Completed | Default auction

Kinderschommelwieg
Starting price 40 EUR

19e Eeuwse gepolichromeerde kinderschommelwieg. Afmeting: 60 x 57 x 95 cm. In goede staat.

Antiek eiken 'Sonnenschrank'
Result: 250 EUR

Antieke Duitse eikenhouten louis seize Sonnenschrank met ruitpanelen en halve zwarte zuilen. Uitneembaar. Circa 1800. Afmeting: 200 x 175 x 65 cm. In zeer goede staat.

Ovale spiegel, 60 x 50 cm.
Starting price 35 EUR

Oude ovale spiegel met floraal decor. Goudkleurig. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

Speeltafel, 1860
Result: 90 EUR

Antieke mahoniehouten speeltafel. Circa 1860. Louis Philippe. Gebruikssporen. Afmeting: 77 x 88 x 88 cm. In redelijke staat.

Garderobe met tegels + spiegel
Result: 65 EUR

Antieke eikenhouten jugendstil garderobe met tegel + spiegel. Circa 1900. Afmeting: 200 x 72 x 28 cm. In goede staat.

2x Geëboniseerde zuil
Result: 190 EUR

Twee zware, antieke mahoniehouten geëboniseerde zuilen. Circa 1880. Afmeting: H 95 x Ø 30 cm. In goede staat.

Mahonie tafel, 1860
Result: 50 EUR

Mahoniehouten louis philippe tafel met 4-spant poot. Circa 1860. Afmeting: 76 x 87 x 62 cm. In goede staat.

18e Eeuws tabernakel secretaire
Result: 2.000 EUR

Drie-delig 18e eeuws Zuid Duits notenhouten tabernakel secretaire met bandintarsia en bronzen beslag. Barok. Enkele oudere restauraties. Afmeting: 178 x 132 x 77 cm. In goede staat.

Noten penantkast, 1880
Starting price 200 EUR

Antieke Duitse wortelnoten penantkast met volle zuilen en snijwerk panelen. Gründerzeit. Circa 1880. Neo renaissance. Afmeting: 79 x 45 x 81cm. In goede ongerestaureerde staat.

Davenport meubelstuk
Starting price 180 EUR

Tafel met 8 tegels
Starting price 70 EUR

Eikenhouten Hollandse bijzettafel met acht antieke mangaan/bloemvaastegels ingelegd. Afmeting: 45 x 65 x 39 cm. In goede staat.