Twee oude zakhorloges 1e helft 20e eeuw; 1x Union Ancre herenhorloge in zeer goede functionerende staat en 1x dameshorloge (niet functionerend) 2,5-4,5cm. 418
Twee sieraden ca. 1900; 1x Art Nouveau Gesp met monogram T.B. en 1x Sterling zilveren krokodil ring .
Oude gesigneerde koperen hanger Norway Monogram EH Kz. 20e eeuw 5,5x4,5cm.