This website uses cookies

35. Januariveiling 2018

Auction on Friday, January 12, 2018 from 17:00

Completed | Default auction

Sold
H. Kley, 'Vaas met bloemen'. 1457
H. Kley, 'Vaas met bloemen'.

Result:

65 EUR

Sold
Francois Delpech, Les amateurs de tableax 1458
Francois Delpech, Les amateurs de tableax

Result:

60 EUR

Sold
J. Joppe, 'Hollands havengezicht met zeilboten en figuren'.  1459
J. Joppe, 'Hollands havengezicht met zeilboten en figuren'.

Result:

160 EUR

Sold
Nico Zwiers, 'Oosterse citadel bij avond'. 1460
Nico Zwiers, 'Oosterse citadel bij avond'.

Result:

40 EUR

Sold
Paul Citroen, 'Gezichten compostie'. 1461
Paul Citroen, 'Gezichten compostie'.

Result:

25 EUR

Sold
Josef Israëls, 'Kindje in kakstoel'. (Ets) 1462
Josef Israëls, 'Kindje in kakstoel'. (Ets)

Result:

60 EUR

Frans Baayens, 'Twentse watermolen' 1463
Frans Baayens, 'Twentse watermolen'
Starting price 100 EUR
Sold
Ton Anconé, 'Twentse watermolen'. 1464
Ton Anconé, 'Twentse watermolen'.

Result:

75 EUR

Sold
Ton Anconé, Giethoorn 1465
Ton Anconé, Giethoorn

Result:

65 EUR

Elsina Grühn-Daalman, Bloemstilleven 1466
Elsina Grühn-Daalman, Bloemstilleven
Starting price 60 EUR
Jan te Wierik, Moderne figuratieve compositie 1467
Jan te Wierik, Moderne figuratieve compositie
Starting price 80 EUR
E.F. v.d. Burg, Dansend paar 1468
E.F. v.d. Burg, Dansend paar
Starting price 120 EUR
Sold
Ulco Kooistra. Landschap met gebouwen en auto 1469
Ulco Kooistra. Landschap met gebouwen en auto

Result:

120 EUR

Sold
Onduidelijk gesigneerd, 'Riviergezicht' 1470
Onduidelijk gesigneerd, 'Riviergezicht'

Result:

55 EUR

Sold
P. Just, 'Paardenspan', (kopie) 1471
P. Just, 'Paardenspan', (kopie)

Result:

40 EUR

Ongesigneerd/Duitse school, 'Dame in interieur'. 1472
Ongesigneerd/Duitse school, 'Dame in interieur'.
Starting price 140 EUR
Sold
H. Hausmann, naïef schilderij 1473
H. Hausmann, naïef schilderij

Result:

140 EUR

Sold
Onduidelijk gesigneerd, 'Fries interieur'. 1474
Onduidelijk gesigneerd, 'Fries interieur'.

Result:

70 EUR

Sold
Achterglas-schilderij, Twee-master  1475
Achterglas-schilderij, Twee-master

Result:

160 EUR

Sold
Ongesigneerd, Vaas met bloemen 1476
Ongesigneerd, Vaas met bloemen

Result:

85 EUR

Sold
Ongesigneerd, Poezen stilleven 1477
Ongesigneerd, Poezen stilleven

Result:

40 EUR

Sold
Monogram 1862, Ruiter met harnas in stal 1478
Monogram 1862, Ruiter met harnas in stal

Result:

100 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Paddestoelen 1479
Onduidelijk gesigneerd, Paddestoelen
Starting price 75 EUR
Monogram + 1943, Dansend paar 1480
Monogram + 1943, Dansend paar
Starting price 65 EUR