Wortelnoten Haagse staande klok. 'Oliver van der Cloese Hage'. Achtdaags met ankergang, halfuur-slag op bel, seconden en dagaanduiding. Afmeting: 40x25x245 cm. In goede staat.
Zwitserse tafelklok met spillegang en wekkerfunctie op bel. 18e Eeuw. Klokkast beschilderd met rood schildpad effect. Afmeting: 70x23x42 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Franse bronzen empire vaaspendule met versieringen en zwanenhalsen. (goud deels overgeschilderd). Circa 1800. Met origineel achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting...
Zeer grote 19e eeuwse Franse pendule. Toelichting: Kapitein Jan Speyk, 1802-1831. Voordat hij bij een zelfmoordaanslag zijn schip liet exploderen. Circa 1870, Kapitein in schip met originele polychrom...
Antiek bronzen vergulde Louis Seize vaas-pendule. Circa: 1800. 'Lepaute a Paris'. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag met touwtjesslinger. Donkerbruin gebruineerd. (één ornament moet nieuw v...
Buitengewoon mooie antieke wortelnoten Lenzkirch console klok met rijkelijk brons beslagen. Circa 1890. Geheel in goede originele staat. Lenzkirch AUG Nr.: 970975. Afmeting: 58 cm. In goede staat.
Mooie vergulde 'Jaeger Le Coultre' atmos klok. Afmeting: 23,5 x. 21 x 17 cm. In goede staat.
Neuchattel console wandklok met originele beschildering, achtdaags-uurwerk, spillegang, touwtjesslinger en datum-aanduiding. 18e Eeuw. Klok heeft mooie gave emaille wijzerplaat. (deurtje achter scharn...
19e Eeuw, Franse bouille klok op console met 8-daags uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Schildpad en bouille inleg in goede staat. (minimale beschadigingen). Emaille naamplaatje mist, bij deurt...
Antieke Duitse eikenhouten staande Westminster klok met kwartierslag, ca. 1920. Ongemerkt. Afmeting. 203x53x26cm. In goede staat.
Antieke Duitse Jugendstil eikenhouten vrijslinger, gemerkt R.S. Met florale zweepslag decors op klokkast, uurwerk en slinger. Afmeting: 86 cm. In zéér goede staat.
Antiek Frans marmeren klokkenstel met brons, ca. 1880. Met acht-daags uurwerk, veerslinger en halfuur-slag. Afmeting. 30-42 cm. In goede staat.
Antieke Franse comtoise staande klok, met vurenhouten gebeitste kast. Acht-daags uurwerk met spillegang en mooie gave emaille wijzerplaat. Circa 1800. Afmeting: 225x44x24cm. In goede staat.
Friese eikenhouten kantoortje met wekker en mooie beschilderde wijzerplaat. Vroeg 19e eeuw. Afmeting. 118 cm. In goede staat.
Vier maal Duitse Schwarzwald porseleinklokjes (één gelijmd, rest porselein heel). 19e Eeuw. Geen gewichten en slingers. Afmeting: circa 19 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Friese stoelklok met beschildering, wekker en spillegang. Afmeting: 73 cm. In goede staat.
Mooie 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en mooie originele beschilderde wijzerplaat en houtgestoken poppen. Afmeting. 145 cm. In goede staat.
Westminster tafelklok, wortelnoten met brons . Tweede helft 20e eeuw. Klok heeft kwartier-slag. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Antiek Frans messing klokkenstel met vijf-lichts kandelaars. Historisme. Circa: 1880. Klok heeft achtdaags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 47 - 53 cm. In goede staat.
Groen beschilderde Westminster staande klok met historisme decor, kwartierslag met 7 hamers op gong spiralen, 2e helft 20e eeuw Afmeting: 201x41x24cm. In goede staat
Miniatuur Hollands antiek wortelnoten staand horloge. Circa: 1900. Portre Montre voor zakhorloge (zakhorloge nieuw) Afmeting H.45cm. In goede staat.
Antieke Friese eikenhouten staartklok met bruidskrans en wekker. Afmeting. 151 cm. In goede originele staat.
Antieke Franse messing cartel wandklok met emaille cartouches. Circa 1870. Met origineel achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten Friese staartklok met wekker en houten vergulde beelden. Circa 1800. Afmeting: 143 cm. In goede staat.
Antieke Franse Neuchattel pendule met originele beschildering en vergulde messing versieringen. Frazier A. Reims. Circa 1820. Origineel uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger (ankergang).Afmeting...
Grote antieke Franse pendule, circa 1870. Griekse vrouw met medaillon. Acht-daags, halfuur-slag, veerslinger. Compositie metaal met zwart marmeren basement. . Afmeting: 40x19x55 cm. In goede staat
Grote Engelse mahoniehouten pubklok met snek. 19e Eeuw. Afmeting: ø 46 cm. In goede staat.
Mooi gaaf antiek Frans drie-delig klokkenstel met marmeren basement en composiet metalen figuren L'amité. Circa: 1890. Herdersjongen met hond. Met origineel achtdaags uurwerk, met halfuur-slag en vee...
Eikenhouten Friese staartklok. Vroeg 19e eeuw. Klok heeft wekker-functie en mooie originele beschilderde wijzerplaat met bruidskrans. Afmeting: 145 cm. In goede staat.
Porseleinen Jugendstil-stijl klok met florale- en vogel decor met achtdaags-uurwerk en veerslinger, 20e eeuw. Gemerkt: Ram Colenbrander Arnhem (naar). Afmeting . 31x34x10 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Friese staartklok met originele houten beelden. Meekrap kleurige kast, mooie gave originele beschilderde wijzerplaat. Afmeting: 144 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Friese staartklok (meerkrap). Ca. 1800. Klok heeft mooie gave origineel beschilderde wijzerplaat. Afmeting: 142 cm. In goede staat.
Oude Friese stoelklok met maanstand en wekker. Klok heeft mooie beschildering. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 cm. In goede staat.
Eikenhouten Friese staartklok met maanstand en datum. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 144 cm. In goede staat.
Antieke Franse messing pendule, Neo Renaissance. Circa: 1880. Met emaille cartouches, origineel achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. (glaasje mist). Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Antieke Franse messing reiswekker met slagwerk op bel (uurwerk werkt). Wekker heeft emaille wijzerplaat, geslepen glas. Afmeting: 12 cm. In goede staat.
Antieke Engelse waterklok met messing. J. Hammond Fecit Londini, Use well you hours A.D. 1711. Vermoedelijk naar oud voorbeeld gemaakt rond 1900 Afmeting: 74 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek messing miniatuur klokkenstel met zakhorloge uurwerk. Ca.: 1900. In Louis Seize-stijl. Met putti en vijf-lichts kandelaren (één bobeche mist) . Afmeting: 8,5 - 10 cm. In goede staat.
Duitse Schwarzwald schilderijklok met achter glas jachtvoorstelling (lithografie). 19e Eeuw. Afmeting: 15 x 33 x 38 cm. In goede staat.
Antieke Franse comtoise met datum aanduiding, compleet met bok en sleutel. 19e Eeuw. (gave emaille wijzerplaat). Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Mysterieus klokje. Junghans-stijl (gemerkt). Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Oude wortelnoten tafelklok met bronzen versieringen. Tweede helft 20e eeuw. Klok heeft halfuur-slag met maanstand. Afmeting. H.34 cm. In goede staat.
Grote oude messing scheepsklok met seconden-aanduiding (mechanisch). 20e Eeuw. Afmeting: 10 x 27 cm ø.
Vroeg 19e eeuw Weense kersenhouten pendule met touwtjesslinger en halfuur-slag. Achterplankje mist, glas mist, touwtje los! (Functie niet getest). Afmeting: 30 cm. In redelijk/goede staat.
Leuke antieke Franse (Chiraux aux pieux) vergulde comtoise met emaille wijzerplaat. Compleet met bok en sleutel. 19e Eeuw. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Groot antiek zwart marmeren klokkenstel met coupes. Circa 1870. Klok heeft achtdaags uurwerk met Brocot balans (chips+beschadigingen). Afmeting: 27-54 cm. In matige staat.
Oude Hollandse wortelnoten Friese notarisklok met maanstand. Door Warmink. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 85 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 140 cm. In goede staat.