Kapitale geelgouden solitairring, 585/000, met diamant. Ring met een klassiek chaton bezet met een grote briljant geslepen diamant, ca 1,4 crt GH/VS ø 50. ca 3,1 gram In zeer goede staat
Bijzondere kapitale zilveren godslamp, België 833/000. Grote lamp voorzien van een zilveren kroon met uitgewerkt bladdecor. Een grote ronde rand versierd met palmetten en daaronder lambrequins, voorzi...
Rolex horloge, oyster perpetual datejust, kast en band uit staal met goud. ø 34 mm. automaat. voorzien van clipsluiting. Rond 1980-1990. Horlogenummers: 62523 H 5910804. Gedragen, in goede staat.
Zeldzaam Duits Barok naaimeubel uit 1815 met brons beslag. Belijmd met diverse houtsoorten. Interieur onder blad met vakverdelingen voor naaigarnituren + spiegel. Staande op klauwpoten. Recentelijk pr...
Prachtig 18e eeuws wortelnoten Amsterdams staand horloge. Door Paulus Bramer, 1715 - 1750. Met maanstand en datumaanduiding. Mooie plated en vergulde wijzerplaat. Afmeting: 265 cm. In goede staat.
Zeldzame oude groen geglazuurde Chinees porseleinen vaas met bodemmerk Queng Long, met dubbel hengsel. Afmeting: 24 x 12,5 cm ø. Inn goede staat.
Zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinese Yi Xing of Böttger theepot met pagode gebouwen + figuren en symbolen. Fraai exemplaar. Minimale chip tuit, verder goed. Afmeting: 14 x 15 x 8 cm ø. In goede staat.
Prachtige vergulde 18e eeuwse Louise Seize boogpendule onder stolp. Afgevlakt uurwerk. Circa: 1780. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Schlosser a Paris. In zeer goede ori...
Ton Schulten. 1938 Ootmarsum. Coulissen landschap 1997, Nr. 628 Groene weide. Met originele lijst. Acryl op linnen. Afmeting: 118 x 118 cm. In goede staat.
Grote antieke Ram Colenbrander vaas. Patroon Phantaisie 1925. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Bronzen Thaise boeddha op lotusbloem. Twee-kleurig. 21e Eeuw. Afmeting: 33 x 22 x 13 cm. In goede staat.
18e Eeuws Amsterdams wortelnoten staand horloge met seconden en datumaanduiding. Ongesigneerd. Behoeft restauratie. Afmeting: 255 cm. In redelijk/goede staat.
Vuurvergulde bronzen Empire pendule met plated wijzerplaat, Arabische vrouw met anker en peddel. Circa 1820. Mooie vergulding. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmetin...
Nicolaas Martinus Wijdoogen. 1824 - 1896. Bomschuit op strand met vissersvolk. Mooi exemplaar in prachtige lijst ! Olieverf op linnen. Afmeting: 96 x 62 cm. In goede staat.
Groot Duits handbeschilderd KPM servies met stadsgezichten decors + goud decor. Beschilderd door S.S. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee sauskommen, zes-en-dertig kleinere borden (soep + ontbijt), koffieka...
Twee prachtige oude/antieke Chinese Familie Rose borden met keizerlijke figuren en goud decors. Afmeting: 3 x 15,6 cm ø. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen zes-kantige hockers met handgeschilderde florale decors. Afmeting: 49 x 29 x 33 cm. In goede staat.
Lithografie John Lennon. Nr. 80-300. 1940 - 1980. Titel: Bed Peace. Watermerk signatie blindmerk. Lithografie op papier. Afmeting: 36 x 34 cm. In goede staat.
Cor Noltee. 1903 - 1967. Hooikade Den Haag. Topwerk. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 60 cm. In goede staat.
Prachtig Daum beeld door Sylvie Mangaud-Lasseigne, "Apres L'Amour". Limited edition 201/375, in goede staat, 69x18x23cm.
Zeldzaam groot 18e eeuws vuursteen pistool met zilver inleg op kolf en goud inleg in pistool. Mechaniek zit vast. Verder in goede originele staat. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
Elegante witgouden choker, 750/000, met diamanten. Choker met een bewerkt collier met een S-schakel, in het midden voorzien van 21 briljant geslepen diamanten, totaal ca 1,75 ct. H-VSI-SI. lengte 44 c...
Eric Jan Kremer. Formule 1 coureur. Max Verstappen. Acryl op linnen. Afmeting: 120 x 180 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1880. Interieur met musicerende aap. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Grote antieke Ram Colenbrander vaas. Decor Steil. Letters V.B. 20-er jaren. In originele doos. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
A. Karssen. 1945 - ..... . Hollandse ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 39 cm. In goede staat.
Prachtige geelgouden ring, 585/000, met diamanten Een ring met grote zilveren rozet bezet met een ovaal gefacetteerde tanzaniet met daaromheen een rand met 8 bolsewiek geslepen diamanten in 6 poot ch...
Prachtige antieke geelgouden ring, 750/000, Louis XVI stijl met diamanten. Gecontourneerde markiesvormige ring bezet met 1 grote en 2 wat kleinere briljant geslepen diamanten, in een gladomzetting en ...
Oude Chinese agaten figuur. Chinees meisje met mand. 20e Eeuw. Afmeting: 13 cm. In goede staat.
Zeldzaam verguld messing pronk dekseldoos in Rococo-stijl. 20e Eeuw. Doos heeft veertien handgeschilderde miniatuurportretten. Afmeting: 11 x 15 x 14 cm. In goede staat.
Oude Chinese agaten figuur. Dansende Chinese vrouw. 20e Eeuw. Afmeting: 12 cm. In goede staat.
Groot granieten beeld. Jan te Wierik. 1954 - 2002. Abstract figuratieve figuur in typische Jan te Wierik stijl. Herkomst collectie Lilian Luiten. Afmeting: 87 x 35 x 18 cm. In goede staat.
Zilveren bestek, 800/000, model hart filet, met 6 tafel messen, -vorken en lepels, 6 dessertmessen, -vorken en -lepels en een opdienlepel. Duits, 16,5-25cm. Totaal gewicht ( zonder messen) ca 1340 gra...
Vroeg 19e eeuwse Hollandse wortelnoten gebogen Barok porseleinkast met verguld bronzen beslag. Krimpnaad zijkant. Mooie patina. Afmeting: 252 x 175 x 50 cm. In goede staat.
Geelgouden herenhorloge, 585/000, Certina Automatic Blue Ribbon met datumaanduiding. Voorzien van een geelgouden band. ø 34 mm. Breedte band 17,5 mm. Lengte 20 cm. Totaal bruto gewicht 75 gram. Werken...
Klaas Bernink. 1913 - 1996 Enschede. Boerderij bij Belt Schutsloot. 1980. Acryl op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Twee antieke Ram Colenbrander vazen. Decor Fantaisie, G.B. 1920. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.
Geelgouden horlogeketting, 585/000, gemaakt uit gourmetschakels, breedte 6,5 mm., lengte 41 cm. met kapitolstok. Totaal ca 48,5 gram. Gedragen, verder in goede staat
Grote twee-delige eikenhouten winkelkast met originele messing grepen, drie glazen schuifdeuren en twaalf lades. Circa 1915. Afmeting: 260 x 200 x 35 cm. In goede staat.
Bronzen figuur door de Nederlandse beeldhouwer Han Rehm. 1908 - 1970. Jonglerende figuren bij paard. Afmeting: 49 x 45 x 25 cm. In goede staat.
Grote antieke Ram Colenbrander vaas. Patroon Damast. 20-er jaren. Letters B. am. Afmeting: 26 x 10 cm ø. In goede staat.
Grote aparte oude/antieke Chinees porseleinen schaal met roodbruin houtnerf glazuur en centraal onderwater vissen + garnalen decor. Afmeting: 6 x 33 cm ø. Mooie kwaliteit. In goede staat.
Lilian Luiten. 1944 - 2012. Enschede. Groot werk. Vrouwelijk naakt. Acryl op linnen. Afmeting: 120 x 120 cm. In goede staat.
Oude Russische messing scheepvaart chronometer in mahoniehouten kist + transportkist. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 25 x 25 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse geeboniseerde Napoleon III religieuze, met zilverdraad ingelegde tafelklok. J. Mathe, Paris. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel en veerslinger. Afmeting: 53 cm. In go...
Bijzondere zilver vergulde choker met diamanten. Choker met langwerpige plaatjes versierd met kobaltblauw emaille en bezet met een diamant met een oud slijpsel. De plaatjes zijn in een verlopend patro...
Harm Kamerlingh Onnes. 1893 - 1985. Mexicaanse moeder met kind. Olieverf op linnen. Afmeting: 42 x 44 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse schilderijklok met speelwerk. Cylinderrol. Functies niet getest. Afmeting: 85 x 100 x 21 cm. In goede staat.