Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

35. Januariveiling 2018

Versteigerung am Freitag, 12. Januar 2018 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Grote Meissen schaal
Ergebnis: 300 EUR

Grote antieke Duitse Meissen porseleinen schaal met florale decors, goudrand en gecontourneerd. Circa: 1900. Afmeting: 6 x 52 x 38,5 cm. In goede staat.

Chinees bord, Kang Xi
Ergebnis: 300 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi bord met boogschietende ruiters te paard. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.

Grote Meissen schaal
Ergebnis: 300 EUR

Grote antieke Duitse Meissen porseleinen schaal met florale decors, goudrand en gecontourneerd. Circa: 1900. Afmeting: 5,5 x 61 x 30 cm. In goede staat.

Chinees sierbord, ca. 1900
Ergebnis: 300 EUR

Antiek Chinees porseleinen sierbord met figuren in interieur decor en florale decor, met vleermuizen en goud decor. Met bodemmerk. Circa: 1900. Afmeting: 5,5 x 26,5 cm ø. In goede staat.

2x Familie Rose borden, 18e eeuw
Ergebnis: 280 EUR

Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met vazen etc. + goud decor. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.

Delftse schotel, 18e eeuw
Ergebnis: 280 EUR

Grote 18e eeuwse Delftse schotel met Chinees decor. Chips rand. Afmeting: ø 39,5 cm. In redelijk/goede staat.

3x Chinees Imari bord, 19e eeuw
Ergebnis: 280 EUR

Drie grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met florale decors. Eén maal groot, gaaf. Eén maal kleiner, twee chips. Eén maal kleiner, gelijmd. Afmeting: ø 23 - ø 31,5 cm. In redelijk...

Lot Chinees/Japans Imari etc.
Ergebnis: 275 EUR

Lot divers 18e - 19e eeuws Chinees/Japans Imari porseleinen kop + schotels. Bestaande uit: Negentien schotels en zestien kopjes. Enkele delen beschadigd. Afmeting: 6 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese/Kantonese vazen, 19e eeuw
Ergebnis: 275 EUR

Twee grote 19e eeuwse Chinese/Kantonese porseleinen vazen met krijgers decor en opgewerkte dieren figuren. Gemerkt. Eén vaas bovenkant gerestaureerd. Afmeting: 45 x 19 cm ø. In redelijk/goede staat.

4x Delftse borden, 17e eeuw
Ergebnis: 270 EUR

Vier 17e eeuwse Delftse Fayence borden. Twee sets van twee. Twee maal met chinoiserie decors, lichte randglazuurschade. Werkplaats 't Hart, 1675 - 1693. Twee maal met leeuwen decors. Lichte randglazuu...

Delftse schotel, 18e eeuw
Ergebnis: 260 EUR

Grote 18e eeuwse Delftse schotel met Chinees decor. Chip rand. Afmeting: ø 39,3 cm. In redelijk/goede staat.

2x Imari dekselvaas met messing voet
Ergebnis: 260 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvazen met vergulde messing voet, voorzien van figuren en draken decor. Eén deksel zit vast. Eén deksel gerestaureerd. Afmeting: 31 x 12 cm ø. In redelijke staat...

Chinese vaas, Gemerkt
Ergebnis: 260 EUR

Fijn gedecoreerde Chinees porseleinen vaas met florale decors. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 14,5 cm ø. In goede staat.

KPM servies
Ergebnis: 260 EUR

Antiek Duits 'K.P.M' porseleinen servies met floraal- en goud decor. Handbeschilderd. Circa: 1900. Bestaande uit: Koffiekan, melkkan, suikerpot, zes gebakborden, zes kop+schotels. Minimale chip mogeli...

5 Grote porseleinen beelden.
Ergebnis: 260 EUR

Vijf antieke Duitse 'Sitzendorf' porseleinen figuren. Circa: 1900. Eén dame met bloemenmand, één bloem kapot in hand. Eén man met bloempot, goed. Eén man met fluit, goed. Eén dame met bloem in hand, t...

Diep Chinees bord 16e - 17e eeuw
Ergebnis: 250 EUR

Een 16e - 17e eeuwse diepe Chinees porseleinen bord met symbolen en florale decors. Afmeting: ø 21,2 cm. goede staat.

Grote antieke Chinese kom, 18e eeuw
Ergebnis: 250 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kom met tuin decors met vogels en vlinders en geribde omranding. Afmeting: 13 x 23 cm ø. In goede staat.

Grote Imari wandschotel, 19e eeuw
Ergebnis: 250 EUR

Prachtige 19e eeuwse grote Imari porseleinen diepe wandschotel met goud decor, florale decor en landschap decor. Afmeting: 5,5 x 38,5 cm ø. In goede staat.

2 Ovale Meissen schalen
Ergebnis: 250 EUR

Twee ovale Duitse Meissen porseleinen schalen met florale decors, goudrand en gecontourneerd. Circa: 1900. Afmeting: 3 x 28 x 20 cm. In goede staat.

Yixing theepot met bloesemtakken decor
Ergebnis: 250 EUR

Grote oude Chinese Yixing theepot met bloesemtakken decor. Mooie kwaliteit ! 20e Eeuw. Ongesigneerd. Afmeting: 12 x 19 x 13 cm ø. In goede staat.

Chinees porseleinen vaas
Ergebnis: 250 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met bodemmerk en fijn gedecoreerde bloemen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 14 cm ø. In goede staat.

KPM servies
Ergebnis: 250 EUR

Duits handbeschilderd 'K.P.M' porseleinen theeservies met florale- en goud decors. Handgesigneerd + monogram schilder. Bestaande uit: Theepot, suikerpot + melkkan, zes kop+schotels, vier gebakborden. ...

Empire servies met beschilderingen
Ergebnis: 250 EUR

Vroeg 19e eeuws antiek Frans handbeschilderd Empire servies met goud decor, landschappen en figuren. Bestaande uit: Koffiekan, melk+suikerpot, schaal, vaas en tien koppen met schotels. Minimale chip m...

Tegeltableau paard, 17e-18e eeuw
Ergebnis: 240 EUR

18e Eeuws 20-pas Delfts tegeltableau met voorstelling van steigerend paard. Restauraties en haarscheuren. Afmeting: 39,5 x 51,5 cm. In redelijke staat.