Diese Webseite verwendet Cookies

35. Januariveiling 2018

Versteigerung am Freitag, 12. Januar 2018 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Chinees bord, 18e eeuw.
Ergebnis: 25 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met florale en vaas decors, minimale chip. Afmeting: 23,2 cm ø. In goede staat.

Yixing potje + aquarel (haan)
Ergebnis: 25 EUR

Oude Chinese Yixing theepot + aquarel, haan, gesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 24 cm en 14 - 9 cm ø. In goede staat.

Serie Franse borden, 9x.
Ergebnis: 25 EUR

5 Deel (3x goudsteen + glazen)
Ergebnis: 25 EUR

Zuid Europese olielamp
Ergebnis: 25 EUR

Grote 19e eeuwse terracotta blauw-groen geglazuurde olielamp. (paar minimale chips). Afmeting: 33 x 21 cm ø. In goede staat.

Meissen bonbonschaal
Ergebnis: 25 EUR

Schaaltje + Souveeré (Wachtelsbach)
Ergebnis: 20 EUR

3x Presenteerschaal, porselein.
Ergebnis: 20 EUR

Quan Yin, Blanc de Chine
Ergebnis: 20 EUR

Reservisten bierpul
Ergebnis: 15 EUR

Chocoladekan.
Ergebnis: 15 EUR