Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

35. Januariveiling 2018

Versteigerung am Freitag, 12. Januar 2018 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Gokkast, 'Super Stern' (Duitsland)
Ergebnis: 80 EUR

Oude Duitse 'Super Stern' gokkast. Inworp 10-20 Pfennig. Afmeting: 76 x 54 x 22 cm. In goede staat.

Marmeren zuil
Ergebnis: 200 EUR

Antiek marmeren zuil (piedestal). Circa 1920. Blad bovenop later. Eén stuk bij basis ingelijmd circa 8 cm. Afmeting: 105 x 35 cm ø. In redelijk/goede staat.

Sieradenkastje, mahonie.
Ergebnis: 50 EUR

Oosters houten sierradenkastje met messing beslag, jade en snijwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 31 x 21 x 15 cm. In goede staat.

4x Houten vaten.
Ergebnis: 40 EUR

Vier antiek grote eikenhouten drankvaten, zonder deksel. Eén afkomstig uit klooster. Afmeting: 55 - 99 cm. In redelijke staat.

2x Japanse wanddecoratie.
Ergebnis: 25 EUR

Twee Japanse lakwerk wandplaquettes met benen figuren en deels geschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 70 - 124 cm. In redelijk/goede staat.

Visschaal, Jugendstil.
Startpreis 30 EUR

Grote antieke Jugendstil plated visschaal met snoek decor. Circa: 1915. Gemerkt 'F.W.J.' in pijlkruis. Afmeting: 55 x 23 cm. In goede staat.

Heilighart beeld.
Ergebnis: 30 EUR

Groot antiek Heilighart beeld met originele polychromie (gips). Circa: 1900. Afmeting: 38,5 x 32 x 15 cm. In goede staat.

Lot Afrikaans houtsnijwerk.
Ergebnis: 20 EUR

Groot lot Afrikaanse houtgestoken figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit onder andere: Masker, boot, figuren + bronzen armband/enkelband. Afmeting: circa 7 - 70 cm. In goede staat.

4 Delen koper.
Ergebnis: 25 EUR

Vier delen antiek koperwerk. Bestaande uit: Twee miniatuur doofpotten, gemerkt. Eén pijpkomfoor, 19e eeuw. Eén stoof + pannetje, circa: 1900. Afmeting: 12 - 16 cm. In goede staat.

Tantalus, 19e eeuw.
Startpreis 125 EUR

19e Eeuws notenhouten met messing tantalus. Met drie karaffen en slot. Afmeting: 41 x 36 x 13 cm. In goede staat.

Spuit apparaat.
Ergebnis: 25 EUR

Voor-oorlogse Duitse 'Leipzig Sprio-Krautzbergen Holzhausen' verstuiver. 'Modelle Majolika'. In originele doos met beschrijving. Afmeting: 5 x 19 x 15 cm. In goede staat.

Douwe Egberts koffiemolen.
Startpreis 40 EUR

Antieke Hollandse Douwe Egberts koffiemolen. Circa: 1910. Afmeting: 28 x 13 x 24 cm. In goede staat.

Marmeren zuil
Ergebnis: 320 EUR

Zwarte massief marmeren piedestal in empire-stijl, met vier Korintische zuilen en messing capitellen. Circa 1920. Gewicht is circa 200 kilo. (minimale chips). Afmeting: 109 x 39 x 46 cm. In goede staa...

4 Waaiers
Ergebnis: 60 EUR

Vier oude /antieke waaiers. Eén maal Wenen, Gebruder Rodeck Hof-lieferanten, circa 1900. Handbeschilderd floraal + adellijk wapen (verbindingsband kapot). Eén maal Japan, beschilderd zijde. Eén maal w...