Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 14. Juli 2017 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Bijzetafel, Renaissance-stijl
Ergebnis: 100 EUR

Antieke eikenhouten bijzettafel in Renaissance-stijl (historisme). Circa: 1880. Afmeting: 78 x 44 x 63 cm. In goede staat.

Imari vazen (2x)
Ergebnis: 120 EUR

Twee grote Imari porseleinen vazen met Geisha en florale decors. Afmeting. 37 cm. Eén vaas bovenrand gelijmd, één vaas haarlijn. In redelijke staat

Fries eiken kabinet
Ergebnis: 500 EUR

Leuk klein Fries eikenhouten Louis Seize linnen kabinet, ca. 1800. Kabinet heeft volle zuilen, origineel beslag, snijwerk. Afmeting. 225x158x56 cm. In goede staat.

Crucifix
Startpreis 30 EUR

Heilig kruis met wijwaterbakje, 19e eeuw. Compositie metaal op houten plaquette. Afmeting. 35 cm. In goede staat.

Kist, eiken.
Ergebnis: 200 EUR

Antieke eikenhouten dekenkist, gotiek. Anno 1406, mogelijk front origineel, rest deels later. Slot mist. Afmeting: 72 x 121 x 70 cm. In goede staat.

Wanddecoratie, scheepvaart
Ergebnis: 25 EUR

Antieke wanddecoratie met scheepvaart accessoires op houten met messing wandplaquette, ca. 1920. Afmeting. 70x55x10 cm. In goede staat.

Archiefkastje (eiken)
Ergebnis: 120 EUR

Antiek Engels eikenhouten archiefkastje met jalouzie deurtje. Circa: 1900. Afmeting: 95 x 54 x 54 cm. In goede staat.

Schemerlamp, met vrouwfiguur
Ergebnis: 56 EUR

Bronskleurige compositie metalen tafellamp, twee-lichts, met glazen pegels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting H.. 78 cm. In goede staat.

Tafeltje, 2 lades.
Ergebnis: 80 EUR

Antieke mahoniehouten wandtafel met twee lades, messing beslag en Queen Anne-poten (minimale kleine fineerschades), circa. 1880. Afmeting: 76 x 82 x 44 cm In goede staat.

Zuurstof apparaat
Startpreis 90 EUR

Antiek Duits zuurstof apparaat, circa 1900. 'Berlin N.W.6. Sauerstoff Gerät'. Afmeting: 30 x 30 x 14 cm. In goede staat.

3 x Cloisonné (2 vazen, 1 trommel)
Ergebnis: 60 EUR

Drie delen oud cloissoné. 20e Eeuw. Eén maal grote dekseldoos. Twee maal grote vaas. Afmeting: ø 20 - 32 cm. In goede staat.

Secretaire
Ergebnis: 60 EUR

Antiek Engels eikenhouten schrijfbureau met twee lades en bronzen beslag (één lijstje weg). Afmeting: 100 x 74 x 40 cm. In redelijk/goede staat.

Barometer
Startpreis 50 EUR

Grote antieke mahoniehouten barometer met thermometer met Hollandse opschrift. Ca. 1900. Afmeting. L.71 cm. In goede staat.

Cilinderbureau
Ergebnis: 170 EUR

Groot antiek Hollands Louis Seize rolbureau met halve zuilen en messing capitels. Origineel beslag. (restauratie noodzakelijk) Afmeting. 112x125x57 cm. In redelijke staat

Spiegel met facet geslepen rand
Ergebnis: 30 EUR

Antieke halspiegel met facet geslepen spiegel, circa 1910. Afmeting: 95 x 50 cm. In goede staat.

Zwarte zuil met messing
Startpreis 140 EUR

Antieke geeboniseerde houten piedestal met vergulde messing versieringen, ca. 1880. Afmeting. 110x27x27. In goede staat.