Diese Webseite verwendet Cookies

33. Juliveiling 2017

Versteigerung am Freitag, 14. Juli 2017 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
5x antiek verguld glas 5524
5x antiek verguld glas

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Michael Harris, kunstvaas. 5525
Michael Harris, kunstvaas.

Ergebnis:

550 EUR

2 Rode glazen vazen 5526
2 Rode glazen vazen
Startpreis 50 EUR
6 Karaffen 5527
6 Karaffen
Startpreis 60 EUR
Verkauft
Glazen schaal (Bohemen) 5528
Glazen schaal (Bohemen)

Ergebnis:

30 EUR

Glazen asbak 5529
Glazen asbak
Startpreis 25 EUR
Karaf met zilveren kraag en 6 glazen. 5530
Karaf met zilveren kraag en 6 glazen.
Startpreis 110 EUR
Verkauft
Opaline servies 5531
Opaline servies

Ergebnis:

110 EUR

Verkauft
Lot glas/kristal 5532
Lot glas/kristal

Ergebnis:

35 EUR

Verkauft
5 Delen oud kristal-glas 5533
5 Delen oud kristal-glas

Ergebnis:

100 EUR

2x Glas 'n lood, Gerrond 5534
2x Glas 'n lood, Gerrond
Startpreis 50 EUR
7 Delen kristal 5535
7 Delen kristal
Startpreis 60 EUR
Lot diversen, glaswerk. 5536
Lot diversen, glaswerk.
Startpreis 40 EUR
Verkauft
Glazen 'La Lique'- stijl lampje 5537
Glazen 'La Lique'- stijl lampje

Ergebnis:

77 EUR

4x Art Deco glas 5538
4x Art Deco glas
Startpreis 40 EUR
Verkauft
Kristallen tafelstuk 5539
Kristallen tafelstuk

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
12x Glaswerk 5540
12x Glaswerk

Ergebnis:

50 EUR

Bowlpot en kaasstolp. 5541
Bowlpot en kaasstolp.
Startpreis 40 EUR
3 Karaffen met div. slijpsel. 5542
3 Karaffen met div. slijpsel.
Startpreis 60 EUR
11x Kristal 5543
11x Kristal
Startpreis 50 EUR
3x Karaf 5544
3x Karaf
Startpreis 40 EUR
9x Glas, 19e eeuw. 5545
9x Glas, 19e eeuw.
Startpreis 40 EUR
Verkauft
3 Glazen plaffonieres 5546
3 Glazen plaffonieres

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Lot Boheems glas (7x). 5547
Lot Boheems glas (7x).

Ergebnis:

90 EUR