Diese Webseite verwendet Cookies

36. Aprilveiling 2018

Versteigerung am Freitag, 20. April 2018 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Wortelnoten halve-maankast met intarsia 4043
Wortelnoten halve-maankast met intarsia

Ergebnis:

175 EUR

Verkauft
17e-18e Eeuwse Renaissance stoel 4036
17e-18e Eeuwse Renaissance stoel

Ergebnis:

150 EUR

Houten figuur, Buste van man 5134
Houten figuur, Buste van man
Startpreis 60 EUR
Bronzen beeld, Moeder met kind 5127
Bronzen beeld, Moeder met kind
Startpreis 100 EUR
H. Paul Windhausen, 3x Paarden portrets 1194
H. Paul Windhausen, 3x Paarden portrets
Startpreis 200 EUR
Bronzen figuur, Vrouw met trommel 5120
Bronzen figuur, Vrouw met trommel
Startpreis 60 EUR
Verkauft
C. Cornelisz, Kersen 1187
C. Cornelisz, Kersen

Ergebnis:

100 EUR

Verkauft
4x Antieke dolken, WO II 2820
4x Antieke dolken, WO II

Ergebnis:

100 EUR

Verkauft
2x Duitse officiers dolken (kopie) 2813
2x Duitse officiers dolken (kopie)

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Japans Katana zwaard 2806
Japans Katana zwaard

Ergebnis:

150 EUR

Verkauft
Dubbelloops pistool, 19e eeuw 2770
Dubbelloops pistool, 19e eeuw

Ergebnis:

100 EUR

Verkauft
Dubbelloops pistool, achtkantige lopen 2763
Dubbelloops pistool, achtkantige lopen

Ergebnis:

120 EUR

Verkauft
Bureaumodel U.S. Air Force 2756
Bureaumodel U.S. Air Force

Ergebnis:

250 EUR

Verkauft
Lot jachtmessen 2720
Lot jachtmessen

Ergebnis:

90 EUR

Pistool, 18e-19e eeuw 2713
Pistool, 18e-19e eeuw
Startpreis 250 EUR
Verkauft
Poortwachters sleutelpistool 2706
Poortwachters sleutelpistool

Ergebnis:

250 EUR

Verkauft
2x Jac. Schmuzer,  Gravure 1180
2x Jac. Schmuzer, Gravure

Ergebnis:

100 EUR

Friese staartklok, 19e eeuw 3715
Friese staartklok, 19e eeuw
Startpreis 140 EUR
Eigenbouw wandklok met putti. 3708
Eigenbouw wandklok met putti.
Startpreis 25 EUR
Verkauft
Franse comtoise, 19e eeuw. 3701
Franse comtoise, 19e eeuw.

Ergebnis:

50 EUR

Collier van Gitten 562
Collier van Gitten
Startpreis 60 EUR
Onduid. gesign., Indonesische vrouw 1144
Onduid. gesign., Indonesische vrouw
Startpreis 80 EUR
Verkauft
Zilveren schakelcollier 555
Zilveren schakelcollier

Ergebnis:

60 EUR

Zilveren mosterdlepel 548
Zilveren mosterdlepel
Startpreis 30 EUR