Vier delen Duits 'Kaiser' porselein met goud decor, gemerkt Ming. Circa 1980. Eén dekselvaas, één hoge vaas, één bolvaas, één sierschotel. Afmeting: 20 - 35 cm. In goede staat.
Vier oude blauwe Chinese celadon porseleinen borden met florale decor. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: ø 19 cm. In goede staat.
Zes oude Chinees porseleinen gemberpotten met florale en haan decors. 20e Eeuw. Drie sets van twee stuks. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.
Drie oude Duitse K.P.M. porseleinen handbeschilderde vazen door S.S. Met landschappen en gouddecors. 20e Eeuw, 28 cm, 1 chip, Cond.: Redelijk/Goed
Antieke Duitse porseleinen reservisten bierpul. 167 Regiment Cassel 1902-1904 Infanterie. Zum andenk am dienst. 6 Comp. Oberels Infant. met originele Benette tinnen deksel. gemerkt Wilhelm J.M.H. Cass...
7 Oude bierpullen, 1e helft 20e eeuw. 2x glas, 1x porselein ca 1900, 4x keramiek (1 beschadigd) ca 1900. 16-28cm. Cond.: Redelijk/Goed
Zes oude/antieke Duitse porseleinen theekop en schotels. Onder andere: 'Nymphenburg, Fürstenberg en K.P.M'. Afmeting: 6 - 16 cm. In goede staat.
Twee Duitse Furstenberg, handbeschilderd porselein Bergman kandelaar met figuren, 1 vinger ontbreekt. 20e eeuw. 26 cm. Cond.: Redelijk/Goed
Antiek Duits 'K.P.M' porseleinen servies met floraal- en goud decor. Handbeschilderd. Circa: 1900. Bestaande uit: Koffiekan, melkkan, suikerpot, zes gebakborden, zes kop+schotels. Minimale chip mogeli...
Zeven Duitse 'Meissen' porseleinen borden. 20e Eeuw. Diverse jaarborden, 80-er jaren. Afmeting: circa ø 26 cm. In goede staat.
Duits handbeschilderd 'K.P.M' porseleinen theeservies met florale- en goud decors. Handgesigneerd + monogram schilder. Bestaande uit: Theepot, suikerpot + melkkan, zes kop+schotels, vier gebakborden. ...
Oud/antiek Duits handbeschilderd 'K.P.M'. porseleinen koffieservies met florale- en goud decors. Monogram 'A.H'. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: Koffiekan, suikerpot, melkkan, zes kop+schotels, ...
Vijf oude/antieke Duitse handbeschilderde 'K.P.M' porseleinen schalen met florale, vlinders en goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 16 cm. In goede staat.
Vijf oude/antieke Duitse 'K.P.M' porseleinen handbeschilderde vaasjes met florale en goud decors. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 8 - 9 cm ø. In goede staat.
Vijf oude/antieke Duitse handbeschilderde 'K.P.M' porseleinen bordjes met florale, vlinders en goud decor. Eerste helft 20 eeuw. Afmeting: 10 - 11 cm. In goede staat.
Lot divers oud Chinees porselein. 20e Eeuw. Onder andere: Vazen, theepotten, dekselpotten, borden, schalen etc. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 5 -20 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse 'Napels' porseleinen figurengroep. 'Jongen en meisje met rozen'. Gesigneerd 'H. Lenegetti' (?). Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 36 x 32 x 23 cm. In goede staat.
Duits 'Seltmann-Weiden' theeservies met decor 'Theresia'. Bestaande uit: Theepot, drie melkkannen, kom, melk+suiker set, taartschaal, twaalf kop + schotels, twaalf gebaksborden. Minimale chip mogelijk...
Zes delen oud/antiek Chinees porselein. Onder andere: Drie gemberpotten, één dekselpotje, één kom (gemerkt), één wandvaasje. Circa 1900. Afmeting: 10 - 16 cm.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen halve wandvaasjes met figuren en goud decors. Afmeting: 14 x 6 x 2,5 cm. In goede staat.
Vier delen 19e eeuws Chinees porselein. Drie sets dekseldoosjes met figuren en Foo honden. Eén zalfdoosje met figuren decors. Afmeting: 8 x 11,5 cm. In goede staat.
Lot van zeven Franse porseleinen dekseldoosjes, divers. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 9 cm. In goede staat.
Lot van zestien stuks 19e eeuws porselein. Onder andere: Negen 'Familie Verte' kommetjes, drie soeplepels, vier schotels (divers). Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 -15 cm. In goede staat.
Zes oude/antieke bewerkte Chinees porseleinen celadon vazen. Deels gemerkt. 20e Eeuw. Eén haarlijn. Afmeting: 14 -27 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen dekselvaas met druivenranken decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 x 25 cm ø. In goede staat.
Zes oude Chinese celadon dekselpotten + vazen. 20e Eeuw. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 - 18,5 cm. In goede staat.
Vijf maal antiek Japans porselein. Vier maal (gemerkt) Kutani: Eén theepot, twee bolvazen en één kom. Eén maal Satsuma-vaas. Reparatie. Afmeting: 10 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws 'K.P.M.' porseleinen servies met florale decors. Bestaande uit: Theepot, negen kop + schotels, koffiepot, elf gebaksborden, suikerpot. Afmeting: 8 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuws antiek Frans handbeschilderd Empire servies met goud decor, landschappen en figuren. Bestaande uit: Koffiekan, melk+suikerpot, schaal, vaas en tien koppen met schotels. Minimale chip m...
Drie stuks 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen schotels met florale decors. Afmeting: 10 - 11 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuws Chinees porseleinen diepe bordjes met tuin decors. Twee goed, één met chip, één met haarlijn. Afmeting: 3 x 16,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen octagonale schotels met pagode in landschappen decors. Drie goed, twee kapot. Afmeting: 2 x 10 x 10 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Duitse porseleinen kop en schotels met goud decor. Eén maal 'Nymphenburg', met florale decor (mocca). Eén maal 'Heinrich von seine Mutter', met dorpsgezicht, handbeschilderd. Schotel h...
Zeven maal 18e eeuws Chineese porseleinen 'Queng Long' borden met kust en huis decor. Eén bord randglazuurschades, één bord haarlijnen + randglazuurschades, één bord randglazuurschade, één bord licht ...
Zes zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen diepe borden met vogels in het huisje decor. Eén bord met twee haarlijnen, één bord haarlijn, één bord haarlijn + chip, één bord haarlijn, gelijmd, één bord...
Drie maal 18e eeuws 'Samson' porseleinen borden met vogels en bomen decor. Twee borden chips. Afmeting: 23,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Vier maal 17e - 18e eeuwse grote Chinees porseleinen schotels met tuin decors. Drie maal goed, één maal haarlijn. Afmeting: 3 x 27,7 cm ø. In redelijk/goede staat.
Vijf maal 18e eeuwse Chinees porseleinen 'Queng Long' borden, floraal. Eén maal diepe schotel, goed. Eén maal floraal, chip + haarscheur. Eén maal bloemvaas, één chip. Eén maal groot landschap, goed....
Zes antieke Chinese porseleinen kop en schotels met landschappen en florale decors in coulissen. Circa: 1900. Gemerkt. Afmeting: 6 x 12 cm ø. In goede staat.
Vijf antieke Duitse 'Sitzendorf' porseleinen figuren. Circa: 1900. Eén dame met bloemenmand, één bloem kapot in hand. Eén man met bloempot, goed. Eén man met fluit, goed. Eén dame met bloem in hand, t...
Hoge kwaliteit handbeschilderde porseleinen tafel met florale en goud decors. Duitsland. Gemerkt 'P.M.P'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 64 x 46,5 cm. In goede staat.
Uitgebreid Duits handbeschilderd Rosenthal porseleinen servies. 20e Eeuw. Bestaande uit: 1x koffiepot, 1x theepot, 12x kop en schotels, 2x suikerpot, 2x melkkan, 1x taartschaal, 1x koekjesschaal, 12x ...
Antieke Kantonese porseleinen tafellamp met porseleinen fitting. Ca. 1920. Afm. 32 cm.