Drie Duitse 'Fayence' bierpullen met tinnen deksels. Naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 24 cm. In goede staat.
Handbeschilderde 18e - 19e eeuwse Duitse 'Fayence' klepkan met ruiter te paard. Monogram 'B.B'. op deksel. Minimale chips bodemrand. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Groot bruin geglazuurd terra cotta figuur, 'De denker'. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 28 x 20 cm. In goede staat.
Antiek Duits 'Nymphenburg' handbeschilderd porseleinen theeservies. Circa: 1920. Bestaande uit: Theekan (deksel gelijmd), suikerpot, melkkan, zes kop+schotels, zeven losse schotels. Minimale chip moge...
Grote Duitse polychrome keramieken plaquette. Circa 1910. Plaquette heeft voorstelling van musicerende kinderen in landschap. Restauraties aan rand. Afmeting: 48 x 53 cm. In redelijk/goede staat.
Groot Duits 'Dresden' porselein figuur. 'Dame met lyra'. Gemerkt met vos en letters. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27,5 cm. In goede staat.
Grote Duitse 'Dresden' porseleinen figuur. 'Dame met lyra'. Gesigneerd 'Scheurig'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Oude Duitse 'Schierholz' porselein figurengroep met mand. 20e Eeuw. Handbeschilderd met opgewerkte bloemen, putti en goud decor. Minimale chip. Afmeting: H. 22 x 25 x 19 cm. In goede staat.
Grote Duitse handbeschilderde 'Dresden' porselein figuur. 'Harlekijn'. 'Handgemalt A.H.' In Jugendstil-kleuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Duitse 'Fürstenberg' porseleinen figurengroep. Handbeschilderd onder glazuur. Met Jugengstil kleuren. 'Die drei partzen'. Hals mogelijk gerestaureerd. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 17 x 18 cm. In redelijk/...
Vier Duitse handbeschilderde 'Sitzendorf' porseleinen figuren. 'Handgemalt A.H'. 'Afrika, Europa, Amerika, Asiën'. In Jugendstil-kleuren. 20e Eeuw. Bij één figuur vingers licht beschadigd. Afmeting: 1...
Duitse 'Dresden' porselein musicerende aap. 'Handgemalt A.H'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 11 cm. In goede staat.
Duitse handbeschilderde 'Fürstenberg' porselein figuur. 'Zwerver' (?) 20e Eeuw. Afmeting: 8 cm. In goede staat.
Duits handbeschilderd 'Rosenthal' porseleinen presenteerblad met figuren decor. 20e Eeuw. 'Handgemalt monogram A.H'. Afmeting: ø 39 cm. In goede staat.
Duitse 'Dresden' porseleinen figuur. '18e Eeuwse edelman met geweer'. Gesigneerd 'Scheurig'. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Duitse 'Dresden' porseleinen figuur. '18e Eeuwse dame met musket'. Gesigneerd 'Ritze'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Groot oud Duits 'Sitzendorf' porselein figuur. 'Vrouw met paardestaard en boek'. Paardestaart afgebroken. Afmeting: 40,5 cm. In redelijke staat.
Duits 'Fürstenberg' porselein tablet. 'Handgemalt Svetlana Strorogenko'. Naar Peter Paul Rubens. Afmeting: ø 33 cm. In goede staat.
Grote handbeschilderde Duitse porseleinen sierschotel. Monogram 'A.H'. Tweede helft 20e eeuw. Handbeschilderd decor door S.S. Afmeting: 39.5 x32.5x 2 cm.. In goede staat.
Grote handbeschilderde Duitse 'Rosenthal' porseleinen sierschotel. Monogram 'A.H'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 32,5 cm ø. In goede staat.
Groot handbeschilderd Duits 'Fürstenberg' porseleinen tablet met goud decor. Door Svetlana Storogenko. 20e Eeuw. Afmeting: 32,7 cm ø. In goede staat.
Groot Duits 'K.P.M'. porselein figuur. 'Vrouwe justitia met kind, koord en weegschaal'. 20e Eeuw. Beschadigd. Afmeting: 29 cm. In redelijke staat.
Duitse 'K.P.M.' porseleinen dame met tamboerijn. 20e Eeuw. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.
Groot oud Duits 'Sitzendorf' porselein figuur. 'Edele heer met sabel'. 20e Eeuw. Monogram 'G.W'. Bakfout in basis. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Drie oude Duitse handbeschilderde 'Fürstenberg' porseleinen cakeschalen met diverse portretten naar oude meesters en goud decor. 20e Eeuw. Handgemerkt 'Svetlana Storegesko'. Afmeting: 28 cm ø. In goed...
Handbeschilderde grote Duitse K.P.M. porseleinen vaas. Door Svetlana Storogenko. Met damesportretten en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 23,5 x 21 x 14 cm. In goede staat.
Duits K.P.M. porseleinen handbeschilderd paard. 20e Eeuw. Gesigneerd. Eén voorbeen gelijmd. Afmeting: 21 x 21 x 8 cm. In redelijke staat.
Groot Duits 'Fürstenberg' porseleinen figuur. 'Steigerend paard'. Handbeschilderd. Tweede helft 20e eeuw. Beschadigd + gelijmd. Afmeting: 25 x 25 x 13 cm. In redelijke staat.
Grote Duitse 'Thüringen' porseleinen vaas/figurengroep. Handbeschilderd in Jugendstil-kleuren. 'Handgemalt A.H'. 20e Eeuw. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Grote Duitse 'Sitzendorf' porseleinen figurengroep. 'De drie gratiën'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Grote Weense porseleinen deksel ampfora vaas met handgeschilderde florale en goud decors. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 25 x 18 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Meissen porseleinen bonbon-schalen met druivenranken en fruit decors. Grotere heeft randschade. Circa 1900. Afmeting: 22 - 25,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Duits 'K.P.M'. porseleinen 'Tete a Tete' servies. 'Handgemalt A.H.' Met goud decor, groen en landschap decor. Afmeting: 22 x 43 x 31 cm. In goede staat.
Acht Duitse handbeschilderde 'K.P.M.' borden met gecontourneerde omranding, figuren en goud decors. 'Handmalerei Swetlana Wladislan 1995'. Afmeting: ø 20,5 cm. In goede staat.
Groot Duits 'Fürstenberg' porselein figuur. 'Handbeschilderd Sweta'. 'Harlekijn met kaarten'. Arm gelijmd. 20e Eeuw. Afmeting: 20 cm. In redelijke staat.
Duitse handbeschilderde 'Fürstenberg' figuur. 'Man met hond'. 20e Eeuw. Handgemerkt 'S.S'. Afmeting: 13 cm. In goede staat.
Duitse handbeschilderde 'Fürstenberg' figuur. 'Edele heer'. 20e Eeuw. In hand mist waarschijnlijk iets. Handgemaakt 'S.S'. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Duitse handbeschilderde 'Dresden' porseleinen figuur. 'Man met fluit'. Onderste gedeelte fluit eraf. 20e Eeuw. Afmeting: 17 cm. In redelijke staat.
Duitse handbeschilderde Dresden porseleinen figuren groep. 'Man en vrouw met vogel en vogelkooi'. 20e Eeuw. Handgemerkt 'A.H.'. Afmeting: 15,5 x 14 x 9 cm. In goede staat.
Drie oude Duitse 'Fürstenberg' porseleinen siervazen met goud en florale decors. Tweede helft 20e eeuw. Handgemerkt 'A.H.'. Afmeting: 16 -22 cm. In goede staat.
Drie oude Duitse handbeschilderde 'K.P.M.' porseleinen vazen. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 25 cm. In goede staat.
Oude Duitse 'Meissen' porseleinen knobbelvaas met goud decor. Handgemaakt 'A.H'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.
Duits Rosenthal serviesgoed, decor 'Classic'. Servies heeft handbeschilderd goud decor. Handbeschilderd 'A.H.'. 20e Eeuw. Servies bestaat uit onder andere: Vijf schalen, twee dekselschalen, één sausko...
Grote Chinees porseleinen dekselvaas met rondom figuren en vleermuizen decor. Eerste helft 20e eeuw. Gemerkt. Afmeting: 33 x 19 cm ø. In goede staat.
Duitse handbeschilderde porseleinen sierschaal met opgewerkte bloemen, in Barok-stijl. Genummerd en gemerkt. Afmeting: 17 x 23 x 30 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Stadt Meissen porseleinen bonbonniere met 'Zwiebelmuster' decor. Circa 1930. Afmeting: 6 x 23 cm ø. In goede staat.
Antiek Duits 'Zwiebelmuster' theeservies. Circa 1900. Gemerkt 'R' in ruit. Bestaande uit: Theekan, melkkan, grote kom, 11 kop en schotels. Afmeting: 5 - 22 cm. In goede staat.
Duits, wit porseleinen 'Eschenbach' koffieservies met goud decor. Circa 1980. Bestaande uit: 6 kop + schotels, 6 gebaksborden, koffiekan, suikerpot, melkkan. Afmeting: 7 - 25 cm. In goede staat.