Tien kleine kristallen stopkaraffen, divers. 20e Eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 14 - 18 cm. In goede staat.
Grote handbeschilderde Duitse porseleinen sierschotel. Monogram 'A.H'. Tweede helft 20e eeuw. Handbeschilderd decor door S.S. Afmeting: 39.5 x32.5x 2 cm.. In goede staat.
Zilveren tafelbel, 835/000, met bronzen binnenbel. Tafelbel met gecontourneerde rand versierd met bloemen en een greep met floraal decor, iets scheef. MT.: H.J.Held, Amsterdam jl.: f: 1865 10x15 cm. i...
Vijf delige bestekset met zilveren heften. 800/000. Jugendstil. In originele cassette. 23x18cm.
Duitse handbeschilderde 'Fürstenberg' figuur. 'Man met hond'. 20e Eeuw. Handgemerkt 'S.S'. Afmeting: 13 cm. In goede staat.
Rond Chinees zilveren doosje voorzien van Chinese karaktertekens en florale afbeelding op de onderkant. Afmeting: ø 5,5 cm.
Zilveren roomlepel, 835/000, met getorste haaksteel met gegraveerd gecontourneerd heft voorzien van staande eikel. MT.: P.Siebema, Bergum jl.:P:1899. ca. 18 gram 11,5cm. In goede staat
Antieke Duitse porseleinen reservisten bierpul. 167 Regiment Cassel 1902-1904 Infanterie. Zum andenk am dienst. 6 Comp. Oberels Infant. met originele Benette tinnen deksel. gemerkt Wilhelm J.M.H. Cass...
Stalen vergulde armband, M&M, Moments edelstaal, gemaakt uit massieve ronde schakels, ø 10 mm, voorzien van fantasie karabijnsluiting. lengte 20,5 cm.
Antiek schilderijtje in lijst. Circa: 1880. Deels geschilderd. Romantisch paar op balkon. Olieverf op papier. Afmeting: 10 x 15 cm. In goede staat.
Huibert Schallenberg. 1883 - 1981. 'Keramieken vaas met bloemen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
P.M.F. van Herwaarden. ´Boerenhuis bij sloten in de sneeuw met roeiboten´. Olieverf op paneel. Afmeting 50 x 70 cm. In goede staat.
Dirk Jan Ribbeling. 1932 - 2013 (Arnhem). Moderne abstracte voorstelling. Acryl op linnen. Afmeting: 110 x 100 cm. In goede staat.
Ton Ancone. (overleden, Oldenzaal). Landschap met hert. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 35 cm. In goede staat.
Hendrik Fleurbaaij. 1896 - 1975. Havengezicht Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Soedarno K.M. V1967. Indonesische school. Indonesische tempel met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 200 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd (rechts onder). Landschap met paarden. Circa: 1900. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In redelijke staat.
Piet Rezelman. 1887 - 1967. Dames portret. Olieverf op paneel. Afmeting: 55 x 50 cm. In goede staat.
J. van Oosten. 20e Eeuw. Stilleven met rode uien en knoflook. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Joern 1977. Expressionistisch landschap. Zweedse school. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 65 cm. In goede staat.
Dirk van Haaren. 1878 - 1953. Zeilboten met figuren in Stadskanaal. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 50 cm. In goede staat.
Wim Riem. 1922 - 2011 Ootmarsum. Twents landschap met koeien en boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Theo Goedvriendt. 1879 - 1969. Zonnig landschap Italië. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Restsignatuur. 19e Eeuw. Portret hondje met pommel halsband. Restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 32 cm. In redelijke staat.