Groot werk van Herman Brood. 1946 - 2001. Titel: 'V7 2000'. Met certificaat van echtheid. Acryl op linnen. Afmeting: 195 x 165 cm. In goede staat.
Zeldzame Venetiaanse antieke grote schommelstoel in Renaissance-stijl met twee houtgestoken Marcus leeuwen, gezichten, ranken etc. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 113 x 107 x 72 cm. In goed...
Bijzondere geslepen 'Leerdam' spijkerbol, model 'Beukenoot Meydam'. Afmeting: 11 x ø 7,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse draadglas stopkaraf. Chips stopeinde. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Antieke Russische lakwerk tabaksdoos met arreslee en figuren decor op deksel. (binnen-in deksel gestempeld). Circa 1880. Afmeting: 9,5 x 10,5 cm ø. In goede staat.
19e Eeuws enkelloops voorlader pistool. Genummerd. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.
Oude baret met messing embleem. '1970 G.T.I. Haren'. Afmeting: 21 x 24 x 8 cm. In goede staat.
Militaire canvas koppelriem met messing gesp. 20e Eeuw. Afmeting: 98 x 6 x 2 cm. In goede staat.
Militaire kaartentas met gradenbogen. 1904 Nederland. Afmeting: 25 x 26,5 cm. In redelijke staat.
Drie antieke kruitmaatjes van messing met mahonie grepen, met maatvoeringen. In goede staat.
Nederlandse 'FAL' bajonet voor op schacht. 20e Eeuw. In zeer goede staat.
Oude U.S. bajonet. 'LI.F.H.'. WO II. Afmeting: 40,5 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Italiaans 'Corsica' klapmes met benen beschilderde heft, en tekst op lemet 'Vendetta' etc. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Antieke Engelse bajonet 1907, Nr. 23049. In lederen schede. Afmeting: 58 cm. In goede staat.
Duitse bajonet met zaag lemet. Voor M 98. WO II. Afmeting: 37,5 cm. In goede staat.
Set voor-oorlogse lederen militaire handschoenen. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Antieke dolk met hoornen heft en brons. Met floraal gravering en F.J.I. - K-R 1908. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
19e Eeuws percussie karabijn (18 mm.) Metaal gereinigd. Afmeting: 97,5 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten geweerrek met lederen geweerkoffer. Circa 1900. Afmeting: 77 - 84 cm. In goede staat.
Nederlandse landmacht helm met lederen binnenhelm en Hollandse leeuw. 1927. Afmeting: 16 x 22 x 25 cm. In goede staat.
Originele Duitse Derde Rijk Luftwaffe officiersdolk met adelaar, hakenkruis en originele portepee. Lemet ongemerkt. Oxydatie schede, en minimaal aan lemet. Afmeting: 41,5 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuws Frans schijfgeweer. Gesigneerd 'J.N. Beck a Geneve'. Afmeting: 124 cm. In goede staat.
Antiek 18e eeuwse voorlader vuursteen pistool. Gemerkt met 'F.G' op loop. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
19e Eeuws Oostenrijks geweer met militair kamergeweer mechanisme, console buisslot van Augustin. Mooie patina. Afmeting: 75 cm. In goede staat.