Diese Webseite verwendet Cookies

33. Juliveiling 2017

Versteigerung am Freitag, 14. Juli 2017 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Ongesigneerd ca. 1900 1459
Ongesigneerd ca. 1900
Startpreis 50 EUR
Jaroslav Lukes 1452
Jaroslav Lukes
Startpreis 75 EUR
Anneke Boot 1445
Anneke Boot
Startpreis 30 EUR
Daniels, vissers aan waterkant 1409
Daniels, vissers aan waterkant
Startpreis 60 EUR
Verkauft
2x Koper gravure. 1402
2x Koper gravure.

Ergebnis:

80 EUR

Kok, Aquarel. 1395
Kok, Aquarel.
Startpreis 40 EUR
Meinert W. Volkers 1352
Meinert W. Volkers
Startpreis 200 EUR
Verkauft
Modern blauw schilderij, kubistische schepen. 1316
Modern blauw schilderij, kubistische schepen.

Ergebnis:

80 EUR

2 Taferelen van liefdespaartjes 1309
2 Taferelen van liefdespaartjes
Startpreis 35 EUR
Wim van Norden, 'Poldergezicht'. 1302
Wim van Norden, 'Poldergezicht'.
Startpreis 160 EUR
Verkauft
Picasso. 1295
Picasso.

Ergebnis:

260 EUR

Verkauft
Kamerscherm 4212
Kamerscherm

Ergebnis:

50 EUR

Bijzettafel, wortelnoten. 4205
Bijzettafel, wortelnoten.
Startpreis 35 EUR
Verkauft
Kastje + boeken 4198
Kastje + boeken

Ergebnis:

90 EUR

6 Antieke kommen 6022
6 Antieke kommen
Startpreis 300 EUR
Verkauft
Versace Rosenthal servies 6015
Versace Rosenthal servies

Ergebnis:

1.350 EUR

Verkauft
Haardscherm. 4162
Haardscherm.

Ergebnis:

80 EUR

Jade trekpotje, met zilver en edelstenen 6008
Jade trekpotje, met zilver en edelstenen
Startpreis 450 EUR
Naaitafeltje 4155
Naaitafeltje
Startpreis 350 EUR
Verkauft
Eikenhouten kabinet 4148
Eikenhouten kabinet

Ergebnis:

350 EUR

Verkauft
Kunstglazen vaas (blauw) 5573
Kunstglazen vaas (blauw)

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
2 Kunstglazen vazen (rood+groen) 5566
2 Kunstglazen vazen (rood+groen)

Ergebnis:

60 EUR

5x Glaswerk 5559
5x Glaswerk
Startpreis 50 EUR
Low board (iepen) 4112
Low board (iepen)
Startpreis 200 EUR