Diese Webseite verwendet Cookies

25. Juliveiling 2015

Versteigerung am Freitag, 3. Juli 2015 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Tapijt 4501
Tapijt

Ergebnis:

525 EUR

Verkauft
Zilveren koffieservies op dienblad 173
Zilveren koffieservies op dienblad

Ergebnis:

500 EUR

Verkauft
Entouragering GG 382
Entouragering GG

Ergebnis:

500 EUR

Verkauft
Jan te Wierik, paneel 1064
Jan te Wierik, paneel

Ergebnis:

500 EUR

Verkauft
Schilderij, Bosboom 1181
Schilderij, Bosboom

Ergebnis:

500 EUR

Verkauft
Koekkoeksklok 3519
Koekkoeksklok

Ergebnis:

500 EUR

Verkauft
Staande klok 3524
Staande klok

Ergebnis:

500 EUR

Verkauft
3 Borden, 18e eeuw 6197
3 Borden, 18e eeuw

Ergebnis:

500 EUR

Verkauft
Gemberpot, 18e eeuw 6349
Gemberpot, 18e eeuw

Ergebnis:

500 EUR

Verkauft
Haardscherm 2117
Haardscherm

Ergebnis:

475 EUR

Verkauft
Staartklok dubbelkapper 3517
Staartklok dubbelkapper

Ergebnis:

475 EUR

Verkauft
KPM plaquette 6008
KPM plaquette

Ergebnis:

475 EUR

Verkauft
Pekingglazen vaas 6191
Pekingglazen vaas

Ergebnis:

475 EUR

Verkauft
2 Schotels 6242
2 Schotels

Ergebnis:

460 EUR

Verkauft
Grote skeletklok 3541
Grote skeletklok

Ergebnis:

450 EUR

Verkauft
Eiken kabinet 4025
Eiken kabinet

Ergebnis:

450 EUR

Verkauft
Van Noort, bollenveld 1049
Van Noort, bollenveld

Ergebnis:

410 EUR

Verkauft
Bobeldijk 1081
Bobeldijk

Ergebnis:

400 EUR

Verkauft
Dames buro Grunder 4081
Dames buro Grunder

Ergebnis:

400 EUR

Verkauft
Bronzen staande man 5020
Bronzen staande man

Ergebnis:

400 EUR

Verkauft
Ring GG diamant robijn 157
Ring GG diamant robijn

Ergebnis:

390 EUR

Verkauft
Aquarel, landschap 1179
Aquarel, landschap

Ergebnis:

390 EUR

Verkauft
Bloedkoraal 61
Bloedkoraal

Ergebnis:

380 EUR

Verkauft
Vuurvergulde pendule 3567
Vuurvergulde pendule

Ergebnis:

375 EUR