Chinees porseleinen kalebas-vormige knobbelvaas met perenboom decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.
Oude Chinese Zitan houten penselenpot met jade. Afmeting: 19,2 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen familie verte dekselvazen op bronzen voet. Floraal/vogel decor. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Vierkante, Chinees porseleinen vaas met olifant koppen en lichtblauw glazuur. Met bodemmerk. Met Christie's etiketten. Afmeting: 30 x 13 x13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen brushpot met bamboe/vogels/tekst/goud decor, op blauw glazuur. Afmeting: H 16,8 x Ø 19 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese familie rose petroleumlampen met figuren/goud decor. Met glazen reservoirs en messing monturen. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen draak op vaste console. Met cheng lung bodemmerk. Afmeting: 24,4 x 21,6 x 13,4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie verte rolvaas met figuren/goud decor. 18e - 19e Eeuw. Met dubbele blauwe bodemring. Iets randfrit. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen familie verte penselenpot met Chinese godheid op karper + tekst decor. Met merk. Randfrit. Afmeting: H 13,6 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen vaas met diep blauw drakendecor met wolken/golven decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 15,8 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal met floraal/boeddha figuren decor. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 12 x Ø 23 cm. In goede staat.
Bijzonder grote, 16e - 17e eeuws Chinees porseleinen wanli schotel met coulissen/eenden in landschap decor. Scherf ingelijmd. Afmeting: Ø 48,6 cm. In redelijke staat.
Bijzonder grote 16e - 17e eeuws Chinees porseleinen wanli schotel met coulissen/eenden in landschap decor. Gelijmd. Afmeting: Ø 50,5 cm. In matige staat.
Chinees porseleinen kom met figuren in landschap decor rondom. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 10,3 x Ø 20,4 cm. In goede staat.
Hoge Chinees porseleinen vaas in flesvorm. Familie Rose. Met vogel in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Groot, staand, Oosters boeddha figuur met polychromie en goud. Afmeting: H 102 cm. In goede staat.
Grote boeddha van groene jade. 20e Eeuw. Afmeting: H 97 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen familie verte vaas(lamp) met floraal/vogel decor. Voorheen lampenvoet. 18e - 19e Eeuw. Gaatje in bodem. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Chinese, lachende bronzen boeddha. Patina. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 35 x 29 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met groen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Twee grote, 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese familie rose dekselvazen met figuren/dieren/floraal/goud decor. Eén vaas gaaf. Eén vaas beschadigd. Beide deksels gaaf. Afmeting: H 62 cm. In matig...
Prachtige, 18e eeuwse, grote Chinees porseleinen familie rose schotel. Patrijzen/floraal/eekhoorn decor. Afmeting: Ø 39,4 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen familie rose bord met geisha voorstelling + verso paars glazuur. Afmeting: Ø 22,4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met blauw glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9,5 x Ø 20,3 cm. In goede staat.