Diese Webseite verwendet Cookies

35. Januariveiling 2018

Versteigerung am Freitag, 12. Januar 2018 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
2 Afrikaanse ivoren figuren. 2505
2 Afrikaanse ivoren figuren.

Ergebnis:

90 EUR

Verkauft
Patchwork kleed 2506
Patchwork kleed

Ergebnis:

15 EUR

Verkauft
Meerschuimpijp 2507
Meerschuimpijp

Ergebnis:

30 EUR

Verkauft
Meerschuimpijp 2508
Meerschuimpijp

Ergebnis:

30 EUR

Verkauft
Kazuifel kragen 2509
Kazuifel kragen

Ergebnis:

20 EUR

Verkauft
Kazuifel 2510
Kazuifel

Ergebnis:

65 EUR

Verkauft
Doos div., goud verguld. 2511
Doos div., goud verguld.

Ergebnis:

45 EUR

Verkauft
3x Houtsnijwerk 2512
3x Houtsnijwerk

Ergebnis:

50 EUR

Geldkistje, Smeedijzer. 2513
Geldkistje, Smeedijzer.
Startpreis 1.100 EUR
Verkauft
Sextant 1930 (nautisch instrument) 2514
Sextant 1930 (nautisch instrument)

Ergebnis:

250 EUR

2 Messing bakken/schalen 2515
2 Messing bakken/schalen
Startpreis 20 EUR
Lustermänche lamp 2516
Lustermänche lamp
Startpreis 350 EUR
Verkauft
Figuurlijke lamp. 2517
Figuurlijke lamp.

Ergebnis:

55 EUR

Verkauft
Duits barok snijstuk 2518
Duits barok snijstuk

Ergebnis:

140 EUR

Verkauft
Diverse tabakspijpen (6 x). 2519
Diverse tabakspijpen (6 x).

Ergebnis:

90 EUR

Verkauft
Antiek visbestek 2520
Antiek visbestek

Ergebnis:

25 EUR

Verkauft
4 Delen Duits tin. 2521
4 Delen Duits tin.

Ergebnis:

55 EUR

Verkauft
3 Delen tin. 2522
3 Delen tin.

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
2 Tinnen kannen, Kraantjes + snavelkan. 2523
2 Tinnen kannen, Kraantjes + snavelkan.

Ergebnis:

35 EUR

Verkauft
2 Gestoken panelen 2524
2 Gestoken panelen

Ergebnis:

55 EUR

2 Bureausets 2525
2 Bureausets
Startpreis 35 EUR
Verkauft
4 Delen antiek tin (divers) 2526
4 Delen antiek tin (divers)

Ergebnis:

25 EUR

Verkauft
3 Kistjes, 19e eeuw. 2527
3 Kistjes, 19e eeuw.

Ergebnis:

45 EUR

Verkauft
Messing lamp 2528
Messing lamp

Ergebnis:

25 EUR